Ünlü oyuncu ve sunucu Canan Tuğaner tacizciyi bin pişman etti!

Büyükada’da denize girerken bikinili halde görüntülerini gizlice çeken bir İranlı turistle yaşadıkları ünlü oyuncu ve suncunun korku dolu anları… Canan Tuğaner., Büyükada’da bikinili haldeyken cep telefonuyla görüntülerini çeken İranlı turistin nasıl saldırısına uğradı? Tuğaner turisti nasıl bin pişman etti?

Olay Büyükadada gerçekleşti. Sunucu ve oyuncu Canan Tuğaner, Büyükada’da sahil kenarında bikinili halde güneşlenirken İranlı bir turist tarafından cep telefonuyla görüntülerinin kaydedildiğini farktetti. İranlı turist B.J. ile tartışan Canan Tuğaner kendisinden beklenmeyecek bir çeviklikle İranlı turiste kafa atarak görüntülerini elinden aldı. Gözaltına alınan B.J.’nin cep telefonundan çocuk pornosu fotoğraflarını da çıktığı iddia ediliyor.

Önceki gün ailesiyle birlikte Büyükada’ya giden Canan Tuğaner, yeğenleriyle birlikte denize girip çıktıktan sonra güneşlendi. O sırada telefonla konuşan Tuğaner, bir kişinin cep telefonuyla görüntülerini çektiğini fark edince tepkisi çok büyük oldu.

Ünlü oyuncu ve sunucu Tuğaner, kendisini çeken İranlı turistten telefonunu vermesini istedi ancak B.J. telefonunu vermek istemedi bunun üzerine itişip kakışmalar başladı. Ardından Canan Tuğaner, turiste kafa atarak telefonu turistin elinden aldı. Genç sunucu olay anını “Telefonu elinden aldığımda bir elimle de yakasını tuttum kaçmasın diye. Kendi görüntülerimi buldum. Videomu çekmiş. İngilizce ‘Ne yapıyorsun sen, niye çekiyorsun’ diye kızdığımda İngilizce bilmediğini söyledi. Polis çağırdığımı söyledim. Ayaklarımı öpmeye başladı. Pislik hâlâ dokunmaya çalışıyordu. İğrendim. Kafa attığım için alnım yarılmış. Epey kan akmış o arada, fark edememişim.” şeklinde anlattı.

Ünlü sunucunun attığı kafa nedeniyle kendi alnının da yarıldığı görüldü.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]