Televizyon

Ünlü oyuncu İpekTuzcuoğlu: Geçmişte yaptıklarımdan pişman değilim

Ünlü ve başarılı oyuncu İpek Tuzcuoğlu özel hayatıyla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Tasavvufa yöneldiğini söyleyen Tuzcuoğlu, “eski eşlerim hakkında konuşmayı doğru bulmuyorum” dedi. Tuzcuoğlu eski eşleriyle ilgili ekrana müdahale etti.

Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan İpek Tuzcuoğlu eski eşleri hakkında konuşmayı doğru bulmadığını belirterek “gönlüm tasavvufa kaydı” dedi.

Pozitif ve dinamik konu ve konuklarıyla hafta içi her gün, saat 10.00’daipek-tuzcuoglu Özge Uzun’un sunumuyla Lifetime’da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan İpek Tuzcuoğlu medyadan özellikle uzaklaştığını söyledi. Başarılı oyuncu geçmişte yaptıklarından pişman olmadığını belirterek şunları söyledi:

 

“İŞKENCE YAPSALAR SIR ÇIKMAZ BENDEN”

“Yüzleşme programım bitmedi kanal kapandı. Ben programa gazetecilik iddiasıyla çıkmadım. Yaratıcı drama yapıyorsun dediler bana. Ayla Algan önemsedi. Bu işin tezini yap dedi. Hayat akışında gönlüm tasavvufa kaydı. Oyuncuların dünyaca ünlü olmamasının sebebi yabancı dil. Meltem Cumbul gitti denedi biraz güzel şeyler yaptı ama döndü. Ketum bir insanımdır. İşkence yapsalar sır çıkmaz benden. Asla arkadaşımı satmam.

“EKRANDAN KALDIRIN”

Etik olarak doğru bulmuyorum eski eşlerim hakkında konuşmayı. Ekranda dönüyorsa kaldırın. Bunun konuşulmasından çok rahatsız oluyorum. Özellikle uzaklaştım medyadan, bu tür şeylerin gündeme gelmemesi için. Ben bu konuda hassasım, bana şık gelmiyor. Kendi programımda böyle bir şey yapmadım. Geçmişimde yaşadığım şeylerden pişman olmadım, bu sayede güçlü oldum. Asmalı Konak’taki sürmelerim satılıyor. Giden arkadaşlarım fotoğraf yolluyor. En çok tanındığım dizi bu oldu. 23 üncü dizimdi ve çok kıymetliydi benim için. Kendimi bildim bileli oyuncuyum”.

“PARİS’TEKİ DEFİLEMİN KUMAŞINI BURSA’DAN ALDIM”

Programın diğer konuğu ünlü modacı Atıl Kutoğlu ise yeni moda trendlerini ve çalışmalarını aktardı. Kutoğlu “Leopar deseni çok hoş ve çok gündemde. Paris’te defile düzenledim, kumaşlarımı Bursa’dan aldım. Naomi Campell’la uzun yıllar çalıştım. Dünya starlarıyla çalıştım ama büyük şov taraftarı değilim, yapanlara saygı duyuyorum. New York Fashion Week’te tek Türk modacı olmuştum. Viyana’yı çok seviyorum. Orada okudum, markamı orada kurdum. Paris’te de çalışmalarım var ama Viyana’yı merkez olarak tutuyorum” dedi.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı