MagazinTelevizyon

Ünlü oyuncu Hazal Kaya aylar sonra ortaya çıktı

Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan dizi ve sinema oyuncusu Hazal Kaya sosyal medyada da bir hayat belirtisi göstermiyordu. Yaklaşık 3 aydır süren suskunluğunu dün gece Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile bozan Hazal Kaya’yı takipçileri “Lütfen aktif ol” diyerek karşıladı…

Hazal Kaya aylar sonra ortaya çıktı ve oyuncu arkadaşı Ceyda Düvencinin de aralarında olduğu dostlarıyla çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Paylaşımının üstüne balon emojileri ekleyen Hazal Kaya’ya yorum yağdı.

Hazal Kaya dizi setlerine dönecek mi?

Son dönemlerde Shameless uyarlaması olacak bir projede rol alacağı haberleriyle gündeme gelen oyuncu Kaya, henüz bu proje hakkında bir doğrulama açıklaması yapmadı. “Umutsuz Ev Kadınları” adlı bir dönemin ses getiren dizisinin senaristi Meryem Gür’ün kaleminden ekrana yansıyacak olan Shameless uyarlaması dizide oyuncu, Fiona Gallaher karakterini Hazal Kaya’nın üstlenmesi bekleniyor. Dizideki Fiona Gallagher, fedakar ve bela paratoneri olan bir abla olarak karşımıza çıkıyor.

Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol alan Ceyda Düvenci’nin de bu karede rol alması aynı dizinin senaristinin konuyla bağlantısı göz önüne alındığında bu fotoğrafın da bu projeyi doğrulayan bir kare olduğu yorumları yapılıyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı