Ünlü oyuncu Pelin Akil’den evlilik sonrası ilk paylaşımlar

Onlar muradlarına erdi mutluluklarını hayranlarıyla işte böyle paylaştılar. Ünlü oyuncu Pelin Akil ile Mayıs ayında nişanlandığı sevgilisi Anıl Altan nikah cüzdanlarını ellerine aldılar. Çift bugün muhteşem bir düğünle dünyaevine girecek.

Kadıköy Evlendirme dairesinde bir ömür mutluluk için imza atan Akil ile Altan mutluluklarının fotoğraflarını da sosyal medyadan sevdikleriyle paylaştılar. Çiftin fotoğraflarında birbirlerini ne kadar sevdikleri ve mutlu oldukları gözlerinden okunuyor.

Biz erdik muradımıza!..

Sevilen ünlü oyuncu Pelin Akil, nikah çıkışı çekilmiş fotoğrafını paylaştığı Instagram hesabında “Biz resmi olarak erdik muradımıza” açıklamasını yaptı.

pelin1

Bu akşam yakın dostlarının katılacağı bir düğün töreni ile mutluluklarını taçlandıracak olan çiçeği burnunda çift tanışma hikayelerini de şöyle anlatıyorlar:

Anıl Altan “Aslında ikimiz de aynı dizide rol aldık fakat farklı zamanlarda. Ama arkadaş gruplarımızda denk geliyorduk. Hatta iletişimde olmadığımız uzun bir dönem bile oldu ta ki ben onun, o da benim Instagram videolarıma karşı sessiz kalamayıncaya kadar. O an anlamıştım tam benim kafamda, eğlenceli, yaratıcı ve bir o kadar da zeki olduğunu. Sonrası malum; Pelin’den her gün mesajlar.”

Pelin Akil: “İkimiz de aynı dizide farklı zamanlarda oynamıştık. Benim hikayem bittikten sonra o geldi. Ben eski setime arkadaşlarımı ziyarete gittiğim zaman tanışmıştık ama aramızda hiçbir şey yaşanmadı o dönem. Arkadaştık. Sonra daha sık görüşmeye birbirimizi tanımaya başlayınca kıvılcımlar, kelebekler…”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]