Ünlü oyuncu Andie McDowell, Paramparça’nın Keriman’ını sette ziyaret etti

53. Antalya Film Festivali nedeniyle Türkiye’de bulunan Hollywood’un dünyaca ünlü oyuncusu Andie MacDowell, kendisi gibi Antalya Film Festivali jürisinde yer alan Paramparça dizisinin başarılı oyuncusu Nursel Köse’yi, ‘Paramparça’ dizisinin setinde ziyaret etti. McDowell, set ziyaretinde “ben de Nursel’i ağırlamak isterim” dedi.

Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça’nın Dolapdere’deki setini ‘büyüleyici’ bulduğunu belirten Macdowell şunları söyledi:

paramparca-2

“BEN DE NURSEL’İ KENDİ ÜKEMDE AĞIRLAMAK İSTERİM”

“Keriman’ın mahallesini gördüğüm için çok mutluyum. Nursel ile Antalya’da tanıştık ve kısa sürede kaynaştık. Jüri olarak birlikte çok film izledik ama onun dışında kalan tüm vaktimizi de birlikte geçirdik. Farklı ülkelerde de olsak sonuçta ikimiz de aynı işi yapıyoruz. Türkiye’de bir dizi seti görmeyi çok istediğimi söyledim. Nursel de beni davet etti. Bu kadar profesyonel bir sette olmak beni heyecanlandırdı. Etraftaki koşuşturma bana çok tanıdık geliyor. Ben de Nursel’i kendi ülkemde ağırlamayı çok istiyorum”.

NAZAR BONCUĞU HEDİYE EDİLDİ

Andie MacDowell’ın mütevazılığının altını çizen Nursel Köse ise bu kadar güçlü bir oyuncunun misafirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

paramparca-5

Ünlü oyuncuya set ekibi tarafından Türk lokumu, Türk kahvesi, kahve fincanı ve nazar boncuğu hediye edildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]