Televizyon

Ünlü magazin muhabirinin TV8’le yolları ayrıldı…Ayrılık açıklamasında Acun Ilıcalı’ya ne dedi?

TV8’de magazin servisinin ağır topu, ünlü muhabir kanalla yollarını ayırdı. Sosyal medya hesabından ayrılığı duyuran başarılı muhabir geçmişte ilginç haberlerin altına imza atmıştı. Seyhan Erdağ, uzun zamandır çalıştığı TV8’e bugün veda etti.

SEYHAN ERDAĞ TV8’E VEDA ETTİ

Magazin dünyasının tanınmış muhabirlerinden olan Seyhan erdağ, geçmişte Hülya Avşar ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti. Erdağ, yayınladığı veda mesajıyla TV8 ile yollarının ayrıldığını duyurdu.

Erdağ veda mesajında ” Bunca kötülüğün arasında iyi insan olduğu ve öyle kaldığı için gurur duyduğum, mutlu olduğum Acun Ilıcalı’ya teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

Erdağ, veda mesajında 5 yıldır çalıştığı TV8’den neden ayrıldığı ile ilgili detay vermedi.

 

Hatırlanacağı gibi Seyhan Erdağ 2012 yılında Hülya Avşar’a bir soru sormuş ve bu soru karşısında ikili arasında magazin medyasının gündemini meşgul eden bir olay yaşanmıştı.

Yılbaşında kızı ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Antalya’da olan Avşar’a o zaman Show TV’de çalışan muhabir Seyhan Erdağ ‘Gruba Sadettin Saran da katılacak mı’ diye sormuş, Avşar da ‘Bir daha benim olduğum yere gelme, sana benimle ilgili haber yapmayı yasaklıyorum’ demişti.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün