Ünlü komedyen Yavuz Seçkin “Das Borak” karakterini sinemaya taşıyor

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin yıllardır hayalini kurduğu ilginç tiplemesi Das Borak’a film yapma projesini nihayet hayata geçiriyor. Ünlü komedyen bu kez yapımcı kimliği ile büyük bir sınava çıkacak. Das Borak’ın Yavuz Seçkin’in yüzünü ne denli güldürüp güldürmeyeceği merak ediliyor.

Yavuz Seçkin’in yapımcılığını üstlendiği ‘Yıldızlar da Kayar Das Borak’ filminin oyuncu kadrosunda; Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Rıza Tanyeli, Serenay Aktaş, Larissa Gacemer, Veysel Diker gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Yıldızlarda Kayar Das Borak filminin 6 Haziran’da çekimlerinin başlayacağı haber veriliyor. Filmde rol alacak oyuncular geçtiğimiz gün, Akademi 35 Buçuk’da düzenlenen okuma provasında bir araya geldi.

das-borak-yavuz-seckin

Oldukça eğlenceli geçen okuma provasına; Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Ali Rıza Tanyeli, Serenay Aktaş, Larissa Gacemer, Veysel Diker ve filmin genç yıldız adayı Görkem Demir’de katıldı.

‘OKUMA SIRASINDA KAHKAHALAR KESİLMEDİ

Büyük bir keyifle gerçekleştirilen okuma provasında, kahkahalar eksik olmadı.

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, okuma provasına ilişkin; “Bugün işleri sebebi ile aramızda olamayan birçok yıldızımız var. Okurken kahkahamız hiç eksik olmadı. Aynı enerjinin, sete de yansımasını temenni ediyorum. Özellikle sosyal medyadan filmimize destek olan herkese canı gönülden teşekkür ederiz. Sağ olsunlar, var olsunlar. 6 Haziran’da motor diyoruz.” dedi.

TÜRK SEYİRCİSİ DAS BORAK’A YABANCI DEĞİL

Ünlü isimler okuma provasından sonra birbirlerini alkışlayarak, tebrik etti.

Yavuz Seçkin’in çeşitli TV kanallarında yaptığı Das Borak tiplemesi oldukça renkli bir karakter. Hatırlanacağı üzere ünlü komedyen 2012 yılında Das Borak’a “Şayze” isminde bir klip çekmişti.

DAS BORAK NASIL BİR TİPLEME?

Das Borak, uzun yıllar Almanya’da yaşayan bir Alman-Türk karışımı renkli bir karakter. Şarkıcı olan Das Borak star tripleriyle dikkati çeken ve Yavuz Seçkin’in çok güvendiği egosu yüksek bir tipleme.

Das Borak sinemada Yavuz Seçkin’in bu güvenini boşa çıkarıp çıkarmayacağı merak konusu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]