Ünlü isimlerin eğlence gecesi kabusa döndü

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, barıştığı eski eşi Sedef Hanım ile önceki gece Kuruçeşme’de bir mekanda sahneye çıkan Kibariye’yi dinlemeye gitti. Sahneye yakın oturan çifte Şansal Büyüka, Tümer Metin ve Saba Tümer de katıldı. Ancak eğlenceli başlayan gece, büyük bir kavga ile son buldu.

FİKRET ORMAN’IN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Kibariye’nin Orman’a, zaman zaman atıfta bulunması “Başkanım hoş geldiniz”, “Fikret Başkan’ımız da aramızda” gibi sözler sarfetmesi mekanda  oturan işadamı Akın Büyükoğlu’nu kızdırdı. Kibariye’nin sahneden inmeden önce de “Fikret Başkan’ım gecemizi onurlandırdınız, yine bekleriz” demesiyle Büyükoğlu çılgına döndü. Büyükoğlu, bağırıp oturduğu yerden kalktı ve başkan Fikret Orman’ın üzerine yürüdü.

ŞANSAL BÜYÜKA DA DARBA MARUZ KALDI

Olaylar sırasında Orman’ın yardımcılarından biri mekan dışına çıkıp polisi aradı. Telefondan yaklaşık üç dakika sonra mekana gelen polis ve güvenlik ekibi Orman çiftini arka kapıya yanaştırılan özel araçla mekandan çıkardı. Başkan Orman ile aynı masada oturan Şansal Büyüka’nın olayın tam ortasında kalarak birçok darbeye maruz kaldığı iddia ediliyor. Polis, kavgaya karışan isimlere kapıda kimlik kontrolü yaptı ve şüpheli gördüğü isimleri gözaltına aldı.

İLK VUKUATI DEĞİL
İşadamı Akın Büyükoğlu’nun, yıllar önce sevgilisi Tuğba Özay’a şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz aylarda ise Büyükoğlu, Şahan Gökbakar’la Reina’da kavga etmiş, onları güvenlik ayırmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]