İsmail Küçükkaya evlendi… Ünlü habercinin düğününden ilk kareler

FOX TV sabah haberleri spikeri İsmail Küçükkaya dünya evine giriyor. Nikah öncesi ilk fotoğraflarını kendi sosyal medya hesabından paylaşan ünlü spikerin mutluluğu gözlerine yansıyor.

Sabah haberlerinin sevilen sunucusu, spikeri İsmail Küçükkaya twitter hesabından “Sevgili Türkiyem size sevineceğinizi sandığım bir haberim var. Bu akşam resim öğretmeni Eda Demirci ile evleniyoruz.” mesajıyla mutluluğunu tüm dünya ile paylaştı. Küçükkaya’yı ilk tebrik edenlerden biri de gazeteci Nazlı Ilıcak oldu. Gelin damat ilk kez bir arada görülen fotoğrafta çiftin mutlulukları ve birbirlerine çok yakıştıkları gün gibi aşikardı.

ismail küçük

İsmail Küçükkaya kimdir?
1972 yılında Kütahya Simav’da dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve orta öğrenimini Kütahya’da gördü.Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı. İsmail Küçükkaya, gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi’nde muhabirlik yaparak başladı. Hürriyet Gazetesi’nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV’de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.

2005-2008 senelerinde Akşam Gazetesi’nin Ankara temsilciliği yürüten Küçükkaya, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı olaylarının ardından görevinden alındı. 2013 yılı Eylül ayında Fox TV’de “Çalar Saat” adlı programı sunmaya başladı. 2002 yılında boşanan İsmail Küçükkaya’nın çocuğu yoktur. 2008 yılında “Cumhuriyetimizi Dair” ve 2012 yılında “Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı” adlı iki kitap yazmıştır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]