Astroloji

Ünlü astrolog ve spiritüalist Aslı Güder 16 Nisan’daki referandum oranını açıkladı

Ünlü astrolog ve spiritüalist Aslı Güder, Türkiye’yi yakından ilgilendiren siyasi ve de sosyal olaylara ilişkin öngörülerini paylaştı. İlginç yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Aslı Güder yine spesifik açıklamalarıyla adından söz ettireceğe benziyor. Güder, geçtiğimiz bir aylık dönemde ülkemizde meydana gelen depremleri değerlendirdi. Büyük bir deprem öngörüp öngörmediği konusunda net konuştu. Aslı Güder, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili net bir oran vererek yine iddialı bir çıkışın altına imza atmış oldu.

ASLI GÜDER’E GÖRE REFERANDUM SONUCU NASIL ÇIKACAK?

Aslı Güder, 4 yıl önce Türkiye’ye başkanlık sisteminin geleceğini açıkladığını söyledi. 16 Nisan referandumundan ise yüzde 62’lik evet oyu çıkacağını öngördüğünü söyledi.

Gergin bir dönemden geçtiğimizi vurgulayan Güder, Mayıs ayına kadar olan dönemin kritik olduğu bu dönemi saygı ve sevgi çerçevesinde sorunsuz bir biçimde geçirilebileceğini ifade etti.

TÜRKİYE’DE BÜYÜK DEPREM OLACAK MI?

Aslı Güder, deprem konusunda yaşanan hareketliliğin iyi olduğunu küçük depremlerin Türkiye’de büyük depremleri engellediğini öne sürdü. Güder, Türkiye’de büyük bir deprem öngörmediğini kaydetti.

Bununla beraber Türkiye’ye uzak bir bölgeden denizlerden gelen bir  tsunami felaketinin yaşanabileceğini ve bundan dolayı büyük can ve mal kayıplarının yaşanabileceğini söyledi.

DOLAR YÜKSELECEK Mİ?

Doların durumuyla ilgili de konuşan Güder, doların 3.65’lik seyrini koruyacağını ve yükselmeyeceğini öngördüğünü ifade etti.

İşte, Çapamag TV’de 3. Göz’de Aslı Güder’in yaptığı flaş açıklamalar:

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı