Ünlü astrolog Su Karakuş anlatıyor ‘Doğum haritanda zenginliğin işaretleri’

Doğum Haritanda Zenginliğin İşaretleri var mı? Doğum haritana göre zengin olacak mısın? Doğum Haritan zenginliği müjdeliyor mu? Hayatın boyunca çok çalıştın peki ne zaman kazanacaksın? Çalışarak mı miras yoluyla mı zengin olacaksın? Uzman astrolog Su Karakuş hem zenginlik haritasını hem de Ağustos ayı burç yorumlarını sizler için yorumluyor. Ağustos ayında burçları neler bekliyor, hangi burçlar dikkatli olmak zorunda, Ağustos ayı gezegen hareketleri ve yaşanacak tutulmalar neler? Ağustos ayı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

Su Karakuş’tan Ağustos Ayı Burç Yorumları “Tutulma Ayı: Ağustos Burç Yorumları”
31 Ağustos’da yengeç burcuna yerleşen Venüs 26 Ağustosa dek su grubu burçlara çekicilik ve aşk sunacak. Ayın büyük bölümünde şefkate duyulan aşk öne çıkarken, Ay boyunca Venüs’ün tetikleyeceği olumsuz açılar sevgisizlik, duygusal ilişkilerde beklenmedik değişim ve ayrılıklar, şanssızlıklar, borsada ani düşüşler, ülke üzerinde oynanan oyunların ortaya çıkışı gibi sonuçlar getirebilir. (Venüs-Plüton karşıtlığı, Venüs-Uranüs karesi, Venüs – Jüpiter Karesi)

3 Ağustos’dan itibaren gerilemeye başlayan Uranüs, ilişkilerde ve işlerde durağanlık yaşatacak.

4 Ağustos Jüpiter Plüton kare açısının zirve yapacağı gün. Ağustos sonuna kadar etkili olan bu açı şans, adalet, köklü değişiklikler gibi konularda tarih yazdırabilir. Ve sadece bu sert açı sayesinde ciddi başarılara imza atabiliriz. Evet yanlış okumadınız bu bir başarı açısı. Ve başarı bu sert açının iyi değerlendirilmesine bağlı.

7 Ağustos saat 21.12 den itibaren 15.derece Kova parçalı ay tutulması yaşanacak. Ay tutulmaları iç daraltan, nefes almayı zorlaştıran ve kötü bir şey olacakmış hissiyle dolduran gökyüzü olaylarıdır. Birkaç dolunay gücündeki tutulmalar her zaman korkuyla beklenir. Ancak bu kez ay tutulması sevindirebilir zira Jüpiter hem Ay’a hem Güneş’e destek vererek arabulucu ve şans dağıtan bir gezegen olarak sevindirecek.

13 Temmuz’da Merkür 11. derece Başak burcunda gerilemeye başlayacak. Başak burcu Merkür’ün doğal alanıdır. Dolayısıyla bu gerileme bir hayli sarsıcı. İş yaşamında sıklıkla hata yapmak, iş araçlarının bozulması, yanlış teşhis ve yanlış tedavilerin üzücü sonuçları bu dönemde karşımıza çıkacak engeller. Öte yandan yarım kalan işlerin tamamlanması, yarım kalan ilişkilere bir şans daha verme arzusunun yükselmesi, eski evrakların toparlanması, eski dostlarla yeniden karşılaşmak gibi yan etkilerde sevindirici olacak.

21 Ağustos 21.31 de 28.derece Aslan burcunda yılın 2 yarısının güzel geçmesini sağlayan bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu çok özel ve güzel bir tutulma. 28.derece Koç burcunda geri giden Uranüs’le-Güneş ve Ay arasında olumlu bir bağlantı kurulurken sürpriz haberlerle sevineceğiz. Uzak orbla da olsa Jüpiter ve Satürn’de tutulmayı destekleyecekler. Şans ve süreklilik elde etmek bu dönemde hiç de zor olmayacak.

23 Ağustos’da 01:21 de Güneş Başak burcuna geçiyor. Bu saatten önce doğanlar aslan burcu ve sonra doğanlar başak burcu özetle.

25 Ağustos’da Satürn durağanlaşıyor. 27’sinden itibaren ilerlemeye başlayacak. 25-26 Ağustos beklenmedik engellerle karşılaşıp baskı hissetmemiz olağan sonrasında disiplin kazanıp yola devam edebileceğiz.

26 Ağustos’a kadar yengeç burcunda yol alan Venüs şefkatle aşkı karıştırma hali yaratırken, 26 Ağustos da aslan burcuna geçerek “beni seveni severim” duygusunu körükleyecek.

Tutulmaları iyi değerlendireceğiniz keyifli bir ay dilerim.

Su Karakuş, Uzman astrolog

KOÇ: Kariyer ve iş ortaklığınızı etkileyecek köklü değişiklikler ayın başından itibaren sinyal vermeye başlayacak. Hoşunuza gitmese de değişime alışmalısınız. Ay tutulması yaşamınıza yeni dostlar getirebilir ve bu dostlardan biriyle evlilik ya da iş ortaklığı kararı alabilirsiniz. Köklü değişikliklerin ardından adeta Güneş doğacak. Ayın ikinci yarısında Güneş tutulması size yeni bir aşı ve yaşam biçiminizi değiştirmeyi vaat edecek. Bu yeniliği çok seveceksiniz. Merkür gerilemesi ay boyunca iş ve sağlık alanınızda sorun yaratabilir dikkat!

BOĞA: İş ve sağlık alanınızdan geçiş yapan Jüpiter ekstra gelirler kazanmanızı sağlayabilir ancak yurt dışı ve kent dışı iş beklentilerinizi değiştirip farklı alanlarda varlık göstermeye çalışmalısınız. Ayın ilk yarısında ay tutulması kariyerinizde önemli bir tamamlanma ve sonuç alma imkanı sağlayacak. İşler ve teklifler bu evrede artabilir. Ayın ikinci yarısında ise ev veya mülk sahibi olabilir ya da evlenmeye karar verebilirsiniz. Her koşulda yaşamınızda seveceğiniz bir yenilik gerçekleşecek. Ay boyunca aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler alanında yanlış düşünceler, ayrılık veya pişmanlık getirebilir. Dikkat!

İKİZLER: Çocuklarınız veya partneriniz için yapacağınız harcamalar ayın ilk yarısında canınızı sıkabilir. Ya da onların başına gelenler hayat planınız değiştirebilir. Uzaklardan gelen destek ayın ilk yarısında iyi bir sonuç yaratacak ve tutulmanın etkisi ile seyahatlere de çıkabileceksiniz. Ayın ikinci yarısında Güneş tutulması yeni bir medya çalışmasında yer almanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızın birinden beklenmedik bir teklif alacaksınız ve hayatınızın kitabını yazacaksınız. Merkür gerilemesi aile içi ilişkilerde yorgunluk yaratabilir dikkat!

YENGEÇ: Ev ve yuva alanınızda ayın ilk yarısında kriz çıkabilir ve ilişkiler sarsılabilir. Ayrılma kararı bir çözüm tabii. Veya ay tutulmasının etkisiyle para paylaşımı yapmak ve böylece kendi yolunuzda ilerlemek de ihtimal. Ayın ikinci yarısında sorun çözme konusundaki gelişiminiz ve aniden kazanılan paralar sevindirecek. Kariyeriniz değişebilir. Merkür gerilemesi iletişim hatalarına ve araçlarınızın bozulmasına dene olabilir. Yakın çevrenizle tartışmadan önce konuyu anlamalısınız.

 

Devamını okumak için tıklayınız

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]