Ülke TV’de Odak Noktası’nı yapan Mustafa Yıldız yine operasyon bölgesinde

Soğuk havaların etkisini tamamen kaybettiği şu günlerde özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da PKK’ya yönelik operasyonların yoğunluğu da giderek artıyor. Öte yandan medyanın da süren operasyonlara olan ilgisi haber bültenlerine yansıyor. Star TV Ana Haber Spikeri Nazlı Çelik’in Mehmetçikle beraber operasyon bölgesinden haberlerle ekrana gelmesinden sonra şimdi de Ülke TV’de Odak Noktası programının yapımcısı Mustafa Yıldız yine sıcak operasyon bölgesinden yaptığı haberlerle dikkat çekiyor.

BİNGÖL KARACEHENNEM’DEKİ OPERASYONU YERİNDEN İZLEDİ

Defalarca terörle mücadele haberleri için asker ve polislerle sahaya inen M. Mustafa Yıldız, şimdi de komandolarla birlikte Bingöl Karacehennem ormanlarındaki Mehmetçiğin yaptığı operasyona katıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Bingöl’de yürüttüğü terörle mücadele operasyonlarını Ülke TV ekibi görüntüledi. Odak Noktası programı yapımcısı M. Mustafa Yıldız, kameraman Sabri Karagöz ile birlikte Türk televizyonlarında daha önce girilmemiş yerlerden olan Bingöl Karacehennem ormanlarına girdi. Teröristlerle komandolar arasında yaşanan amansız takibi görüntüledi.

 

29 MAYIS PAZARTESİ EKRANA GELECEK

M. Mustafa Yıldız ve ekibi teröristlerle girilen sıcak çatışma anlarına tanıklık ederken deneyimli haberci, Bingöl izlenimleri ile 29 Mayıs Pazartesi günü saat 17:00′ de Ülke TV’de izleyici karşısına çıkacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]