Medya

Uğur Dündar’dan flaş Halk TV açıklaması

Halk TV’de son günlerde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Uğur Dündar’ın açıklamasıyla bu sıcak gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Uğur Dündar, yaptığı flaş açıklamayla dikkatlerin tekrar HalkTV’ye çevrilmesine neden oldu. Dündar, yaptığı çarpıcı açıklamada Halk TV’deki  yayın konseyi görevini bırakmayı düşündüğünü ifade etti..

UĞUR DÜNDAR’DAN KOPUŞ SİNYALİ
Halk TV’de son günlerde yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Usta gazeteci Uğur Dündar, Halk TV’deki yayın konseyi görevini bırakmayı düşündüğünü açıkladı.

Kanalın en çok takip edilen programlarından birini yapan  İsmail Dükel ile yollar geçtiğimiz gün ayrılmıştı. İsmail Dükel’in ardından bu kez Uğur Dündar, yeni ve önemli bir kopuşun fitilini ateşledi.

Dündar Twitter adresinden yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 5 yıldır özveriyle program yaptığım @halktvcomtr ‘nin iç işlerine en ufak bir müdahalem olmadı. Aksini kimse iddia edemez. Şu gitsin, bu gelsin gibi talepler aklımın ucundan geçmez. Tv’nin bağımsızlığı için kabul ettiğim Yayın Konseyi görevimi de bırakmayı düşünüyorum” diye yazdı.

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün