Uğruna Beyaz TV ekranlarını bırakan Ferda Yıldırım kiminle evleniyor?

Başarılı spiker Ferda Yıldırım beyaz TV ekranlarına veda etti. 8 yıldır Beyaz TV’nin Ana Haberlerini sunan tecrübeli haber spikeri Ferda Yıldırım’ın Beyaz TV ile yolları ayrıldı. Ferda Yıldırım’ın evlilik gerekçesiyle bu kararı aldığı haber veriliyor. Peki, Ferda Yıldırım’ın uğruna Beyaz TV ekranlarını bıraktığı müstakbel eşi kim?

FERDA YILDIRIM’DAN EVLİLİK KARARI

Ferda Yıldırım, Beyaz TV Ana Haber bülteni sonunda canlı yayında veda etti. Tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Ferda Yıldırım 8 yıldır sürdürdüğü yayın hayatına son vermek zorunda kaldığını söyledi.

Yıldırım; “ Dostluğu ve kardeşliği için ve yeteneğimizi gösterme şansı sunduğu için Genel Yayın Koordinatörümüz Osman Gökçek’e teşekkür ederim. Haber müdürümüz Murat Erçin’e, muhabir, kameraman vs. tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ederim En büyük teşekkür de izleyicilerimize. Bu veda aslında ayrılıktan bile sayılmaz.” dedi.

 

İŞTE, FERDA YILDIRIM’IN MÜSTAKBEKL EŞİ

Öte yandan Ferda Yıldırım’ın kiminle evleneceği sorusu merak ediliyordu. Yıldırım, Mado Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu ile hayatını birleştirmeye hazırlanıyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]