Twitter hesabı hacklenen Nevzat Çiçek’e Ayyıldız Tim’den destek

Gazeteci Nevzat Çiçek’in Twitter hesabı hacklendi. Habertürk TV’de Yeni Bakışlar programında Cübbeli Ahmet Hoca adıyla tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’yü konuk eden Çiçek, “FETÖ ile Mücadele” başlığı ile moderatörlüğünü yaptığı programın canlı yayını sırasında sosyal medya hesabının hacklendiğini öğrendi.

AYYILDIZ TİM’DEN DESTEK İSTEDİ

Bir süre hesabına müdahale edemeyen Nevzat Çiçek konuyla ilgili ekrandan açıklama yaparak hoşgörüsüzlük nedeniyle bazı eleştirilerde bulundu.

Nevzat Çiçek şunları söyledi: “14 Ağustos’ta ne olur ne olmaz diyorlar da olan bize oldu. Hem ortağı olduğumuz internet sitesini hacklediler hem de benim kişisel Twitter adresimi de hacklemişler. Sevgili seyircilerimizi uyarayım, Twitter adresimizden bir şey gelirse açmasınlar.

Twitter’ımı ele geçireceklere pabuç bırakacak halim yok. Geri adım atma yok. Sosyal medya hesabı ele geçirebilirsiniz, kurumları yıpratabilirsiniz. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Telefon numaraları yayınlandı, şuan telefonlar susmuyor. Ama durumuşumuzu bozmayacağız.

“NEDEN RAHATSIZSINIZ”

Hoca’nın konuşmasından, bir şeyleri anlatmamızdan neden rahatsızsınız?

Tetikçilik yapıyorsunuz anladık. Ne yapıyorsanız yapın ama bizden geri adım atmamızı beklemeyin.”

AYYILDIZ TİM KISA SÜREDE GERİ ALDI

Daha sonra Ayyıldız Tim’den destek alan Çiçek’in hesabı hackerların elinden alındı.

Hesabı kurtaran Ayyıldız Tim, Nevzat Çiçek’in hesabını kurtardıktan sonra Çiçek’in hesabından şu paylaşımlarda bulundu:

“Bu hesap Ayyildiz Tim tarafindan geri alinip sahibine iade edilecektir Saygilarimizla”

“Bu hesabi nevzat beyin ricasi uzerine geri aldik hackleyen kisi gizlenmek icin Ataturku kullaniyor hackleyen kisi fetocudur”

AYYILDIZ TİM’E EKRANDAN TEŞEKKÜR ETTİ

Hesabının kurtarılmasının ardından Ayyıldız Tim’e teşekkür eden Nevzat Çiçek hackerlığın bile milli olması gerekir diye konuşarak hesabının hackerların elinden kurtaran ekibe teşekkür etti.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]