TVem’de yeni bir magazin programı: Herşeyi konuşalım

Magazin yorum programları modasına TVem’de uydu. TVem ekranlarında yeni bir magazin programı başlıyor… “Her Şeyi Konuşalım”

30 Mart Pazartesi günü itibariyle hafta içi her gün saat 08.00 ile 10.00 arası canlı olarak ekrana gelecek olacak programda magazin dünyasının manşetlerine farklı bir bakış ve yorum açısı getirilecek.

Tayyar Işıksaçan, Pelin Çini ve Erol Köse’nin yer alacağı programda magazin manşetlerine taşınan olaylar, değerlendirilecek. Her gün ünlü bir isim de program konuğu olarak stüdyoda ağırnacak.

Mehmet Ali Yılmaz’ın sahibi olduğu, Genel Müdürlüğünü Soner Yılmaz’ın, Genel Yayın Yönetmenliğini Hande Ertekin Tümen’in yaptığı TVem’de yeni programların startı da verilmiş oldu.

Kısa bir süre önce de Ebru Şallı TVem ailesine katılmıştı. Kanalda başlayan değişim rüzgarlarının esmeye devam edeceği konuşuluyor..

Tayyar Işıksaçan, Pelin Çini ve Erol Köse’den oluşan ekip “Her Şeyi Konuşalım” ile TVem ekranlarında kimsenin konuşmaya cesaret edemediği konuları, gazete ve ekranlara yansımayan olayların perde arkasını, olayların gerçek yüzünü tartışacaklar.

TVem’deki değişimin devam edeceğini açıklayan kanalın sahibi M.Ali Yılmaz, yakında yeni süprizler ile kanalım ekranının parlayacağını söyledi. Mehmet Ali Yılmaz “TVem bu ülkenin en cesur kanalı olacak” şeklinde konuştu.

“Her Şeyi Konuşalım” 30 Mart itibariyle hafta içi her gün saat 08.00 & 10.00 arası tvem ekranlarında olacak.

TVem yayınları Digiturk 59. kanal, D-Smart 92. kanal, Tele Dünya 112. kanal, TiViBu’da 48. kanal ve 4A Türksat F:12345 S: 30000 Dikey polarizasyondan seyredilebiliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]