TV8’de başlayacak olan Ayrılsak da Beraberiz’in ilk videosu

TV8’de Maral’dan sonra ekrana gelecek olan dizi projelerinden biri de Ayrılsak Da beraberiz. Yapımcılığını MinT Prodüksiyon, Birol Güven’in yaptığı Ayrılsak da Beraberiz’in ilk tanıtımı TV8 ekranlarından da yayınlandı.

Başrollerini, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kayıp ve Benim Adım Gültepe gibi yapımlarda oynayan başarılı oyuncu Mete Horozoğlu ve son olarak Galip Derviş dizisinde rol alan Algı Eke’nin  paylaştığı dizide Hatice Aslan Algı Eke’nin, Suzan Kardeş de Mete Horozoğlu’nun annesi canlandırıyor. Deniz Oral da dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

1999-2004 yılları arasında ilgiyle izlenen ve TV8 için yeniden yeni oyuncularla çekilecek olan dizi, çok yakında tekar ekranlarda olacak…Ayrılsak da Beraberiz’in yayın tarihi henüz netlik kazanmış değil.

Ayrılsak da Beraberiz’in konusu:

Ayrılsak da Beraberiz, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmaya karar veren fakat boşandıktan sonra yaşadıkları evi birbirlerine bırakmayı reddederek aynı evde yaşamaya devam eden Teoman ve Berna’nın öyküsüdür. Her iki taraf da paravanla ikiye ayrılmış evin kendilerine ait kısmında bağımsızlıklarını ilan ederek diğerine inat yaşamaya devam etmektedir ve her iki taraf da evin tamamını elde edebilmek için akıl almaz yöntemlerle diğerini kaçırmaya çalışmaktadır. Fakat ayrı dünyaların insanı olduklarını söyleseler de aslında onlar kendilerine bile itiraf edemedikleri derin bir aşkla bağlıdırlar birbirlerine.

Ayrılsak da Beraberiz’in hikayesi sürekli birbirleriyle didişen eski kaynanaların, girişimciliğin ve köşe dönme trendinin ekol ismi Feridun Bitir’in, zengin koca sevdasıyla yanıp tutuşan Serpil’in, oyunculuk dünyasına kapağı atmaya çalışan meraklı kapıcı İdris’in, renkli dünyalarını da çok keyifli bir dille anlatır.

İşte Ayrılsak da Beraberiz’in ilk tanıtım videosu:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]