İşte Benim Stilim’de en son kim elendi?

TV 8’de yayınlanan fenomen moda yarışma programı İşte Benim Stilim’in 2 Ocak Pazartesi  yayınlanan elemesinde kim elendi? Gelinlik konseptiyle podyuma çıkan yarışmacılardan 10 bin liralık ödülü hangi isim aldı? İşte haberin detayları…

İşte Benim Stilim’de elenen isim Melek Özçağan oldu. İşte Benim Stilim’e katılan yeni yarışmacılar yine ikizler… Elçin Akar ve Ezgi Akar isimli yeni yarışmacılar ile ilgili bilgileri de haberimizden edinebilirsiniz.

İşte Benim Stilim’de elenen isim Melek Özçağan oldu

İşte Benim Stilim 31 Aralık gecesinde jüriden en düşük puanı alan üç isim podyuma çıktı. Melek Özçağan, Bahar Candan ve Deniz Saral eleme için Öykü Serter’in yanına geldi.

Deniz Saral, arkadaşları tarafından kurtarılınca geri kalan yarışmacılar Bahar ve Melek eleme için jurinin karşısına çıkan isimler oldu. Juri, ortak aldığı kararla Melek Özşağan’ın elenmesine karar verdi.

İşte Benim Stilim son eleme gecesi birincisi kim oldu? 

İşte Benim Stilim’de jüriden en çok puanı alan isim  57 puanla puanla Niran Yalaz oldu. Bu hafta 10 bin liralık ödülü kazanan ve gecenin birincisi olan Niran Yalaz’dı.

İşte Benim Stilim’in yeni ikizleri kimler?

Elçin ve Ezgi Akar ikiz kardeşler İstanbul’dan yarışmaya katıldılar… İkiz kardeşler gayrimenkul danışmanı ve vitrin tasarımcısı olarak hayatlarını idame ettiriyorlar. Ordu-Fatsalı ikiz kardeşler, yarışmada iddialı olduklarını “Biz kendimize güveniyoruz.” sözleri ile dile getiriyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]