Tuvana Türkay’dan aşk itirafları… Rafet el Roman’la mı yoksa Alper Potuk’la mı?

Görümce filminin galasına katılan ünlü oyuncu Tuvana Türkay kendisine yöneltilen mikrofonları cevapsız bırakmadı. Adı hem şarkıcı Rafet el Roman hem de futbolcu Alper Potuk ile magazin haberlerinde yer alan Türkay, kime aşık olduğunu açıkladı.

Tuvana Türkay Rafet el Roman konusunda neler söyledi?

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay  Rafet el Roman ile ilgili sorulara “Ben çok duygusal bir insanım genelde insanlar bunu bildikleri için ve uzun zamandır yanımda kimseyi görmedikleri için haklı olarak yanımda birileriyle gördüklerinde yakıştırmaya başladılar. Fakat buna açıklık getirelim. Rafet Bey’le (El Roman) çok güzel bir düet yaptık. Hatta düetimizi tamamlayabilmiş değilim. Ben Almanya’ya gidip onun kendi stüdyosunda düeti tamamlamak zorundayım.” açıklamasını yaptı.

resim-001931mq

Rafet El Roman’la düet fikrinin nasıl ortaya çıktığını da açıklayan Türkay “Biz Amsterdam’da bisiklet binerken karşılaştık. Ablam da yanımızda bir cafede oturduk. Şarkı yapıyorum düet yapmak istiyorum dedi. Şarkıyı dinleyince de çok beğendim ve arayıp kabul ettim” sözleriyle konuyu noktaladı.

Alper Potuk ile aşk yaşadı mı?

Yine magazin basınında geçtiğimiz ay giydiği Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk formasıyla gündeme Türkay, konuyla ilgili olarak “Alper, bir arkadaşımın arkadaşı. Formasını göndermiş ve maç için bilet temin etmişti. Ben de maçı izlemeye gittim. Adımın Alper’le anılması beni çok rahatsız etti.”diyerek bu konudaki soru işaretlerini de gidermiş oldu.

tuvana-turkay

Türkay, “Ne yazık ki çıkan haberler doğru değil. İnanın sevgilim olsa elinden tutup çıkacak cesarete sahibim. Alper bir arkadaşımın arkadaşı. Sağ olsun formasını da göndermiş, bir maç için de bilet temin etmişti. O zaman formasını giyip gitmiştim bundan ibarettir. Bir sonraki maça Emenike’nin sonra Sow’un formasıyla gideceğim” açıklamasını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]