Yerli Dizi

“TUVALET BİLE TEMİZLEDİM!”

janset

Bir dönem ekranlarda sıkça izlediğimiz oyuncu Janset, set hayatının zorluklarını anlatırken yaşadığı ilginç deneyimleri izleyici ile paylaştı.

Dizi setlerindeki çalışma koşullarına isyan eden güzel oyuncu Janset, ‘Biz ne muameleler gördük de işi bitirmedik. Yeri geldiğinde tuvalet temizledim ‘ dedi.

Ayrılsak da Beraberiz, Yarım Elma gibi dizilerle büyük beğeni toplayan oyuncu Janset, canlı yayında dizi setlerindeki çalışma koşullarına isyan etti.

TV8 ekranlarında yayınlanan Böyle Bir Şey Var Mı? programına konuk olan Oyuncular Sendikası Yönetiminde de olan ünlü oyuncu Janset, dizi setlerinde çalışmanın zorluklarından bahsetti.

Diziye başlamadan önce kendilerine bir sözleşme imzalatıldığını belirten Janset, ‘İmzalamadan önce bize her şeyi sunuyorlar. Anlaşıyorsun, imzayı attıkta sonra durum değişiyor. Biz ne muameleler gördük de işi bitirmedik. Yeri geldiğinde tuvalet temizledim. Baktım ki patronla tuvalet için kavga ediyorum, sana kalmadım ben kendi tuvaletimi kendim temizlerim dedim. İş buralara kadar vardırıldı. Halbuki bunun bir adabı var. Sizin bana vereceğiniz değer projenin değeridir. Beni özellikle sevmek zorunda değilsiniz ki… Ama iş ortamında saygı, sevgi ne gerekiyorsa onu yapmalıyız ‘ şeklinde konuştu.

‘BİNDİĞİMİZ DALI KESİYORUZ ‘

‘Ben ilk diziler başladığında bakıyorum insanlara herkes cillop gibi çünkü dinlenmişler. Bir hafta sonra gözaltları morarmış ‘ ifadelerini kullanan Janset, ‘Şimdi o artistin bir kıymetini bırakmazsan seyirci niye gelsin. Hep birlikte bindiğimiz dalı kesiyoruz ‘ dedi.

 

bursadabugun.com

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün