Türkiye’ye gelmesi beklenen Steve Wozniak’la ilgili son dakika açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve bugün başlayıp 18 Mayıs’a kadar süreceği duyurulan World Cities Expo İstanbul17’nin konuğu olacağı duyurulan Steve Wozniak’ın etkinliğe katılmayacağı açıklandı. Tüm posterleri şehire asılan ve etkinliğe katılacağı duyurulan Steve Jobs’la Apple şirketinin kurucu ortağı olan Wozniak’ın davete katılmaması organizasyon yönetimini de zora soktu.

WOZNIAK GELMİYOR

Yapılan açıklamada “son ana kadar devan eden sürece rağmen, anlam verilemeyen bir şekilde etkinliğe katılımını iptal etmiştir.” ifadesi dikkatlerden kaçmadı. Wozniak’ın hangi gerekçeyle daveti iptal ettiği açıklık kazanmadı.

İşte World Cities İstanbul’17 organizasyon yönetiminden konu ile ilgili yapılan yazılı açıklama:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 15-18 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlediği World Cities Expo İstanbul’17’nin ana konuşmacılarından Steve Wozniak, son ana kadar devan eden sürece rağmen, anlam verilemeyen bir şekilde etkinliğe katılımını iptal etmiştir. Bu konudaki gelişmeler tarafımızdan kamuoyuyla paylaşılmaya devam edilecektir.

Saygılarımızla,

World Cities Expo İstanbul’17

World Cities Expo İstanbul’17 Hakkında:

18 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecek World Cities Expo İstanbul’17’de girişimcilik ve ekonomik gelişim, yenilikçilik ve teknoloji, büyük veri ve kent yönetimi, enerji, ulaşım ve akıllı toplum konuları akıllı kentler çerçevesinde mercek altına alınacak. Bu dev organizasyonda pek çok global ve yerel firma yer alacak. 3 bini aşkın iş adamı ve 300’den fazla global ve yerel basın mensubunun izleyeceği World Cities Expo İstanbul’un 10 bini aşkın profesyonel tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]