Gündem

Türk Telekom’dan ücretsiz 10 GB internet açıklaması… Kullanıcılarının gönlünü alabilecek mi?

Dün İstanbul’da yaşanan 5.8’lik depremden sonra mobil iletişimde yaşanan kriz büyük tepkilere neden oldu. Üç büyük GSM operatörü haklı tepkilerden fazlasıyla üzerine düşeni aldı. Türk Telekom yazılı bir açıklama yaparak tüm kullanıcılarına iki ay için ücretsiz 10 GB internet jesti yapacağını açıkladı.

Türk Telekom’dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:


Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün