“Türk Malı bitiyor mu?” sorusuna cevap veren M. Ali Erbil, Ali Eyüboğlu’na neden sinirlendi?

Türk Malı dizisiyle ilgili “reytingler kötü olduğu için dizi bitecek” haberlerinin doğru olmadığı ortaya çıktı. Beyaz TV ekranlarında başlayan Beyaz Magazin programına telefonla bağlanan M. Ali Erbil, Türk Malı dizisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ali Eyüboğlu’nun yıllar önce canlı yayında yaşanan don indirme olayını hatırlatmasına bozulan M.Ali Erbil oldukça sinirlendi. Erbil, deneyimli gazeteciye” Ali Eyüboğlu, bu olaya böyle bakıyorsa televizyonculuktan anlamıyor demektir” diye çıkışınca stüdyoda bir anda tansiyon gerildi.

DON İNDİRME OLAYINA FENA BOZULDU

M.Ali Erbil’in tansiyonu yükseltmesine sakinlikle mukabelede bulunan Ali Eyüboğlu, “Çarkıfelek canlı yayınlanırsa dev bütçeli diziler karşısında daha başarılı olur. Bu  nedenle canlı yayında 30 saniyelik gecikmeli yayınla oluşabilecek riskli durumların önüne geçilir” demek istediğini ifade ederek M. Ali Erbil’in sakinleşmesini sağladı.

Bir müddet sonra sakinleşen ve don indirme olayının hatırlatılmasına oldukça sinirlendiği anlaşılan M.Ali Erbil Türk Mali dizisiyle ilgili önemli ve ilginç açıklamalar yaptı.

TÜRK MALI DEVAM EDECEK

Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Selen Görgüzel Alkan, gibi oyuncuların yer aldığı Türk Malı dizisinin  sona ereceği iddia edilmişti.

Peki, reytingleri düşüşe geçen dizi gerçekten bitiyor mu?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Magazin programına telefonla bağlanan ünlü oyuncu, televizyoncu ve şovmen Mehmet Ali Erbil, rol aldığı Türk Malı dizisiyle ilgili iddialara son noktayı koydu.

‘İZİN İSTEDİM AMA VERMEDİLER’

‘Dizi bitmiyor, reytingleri de kötü değil’ diye konuşan Erbil, dizinin bitmesiyle ilgili iddialara da son noktayı koymuş oldu.  “Çarkıfelek’te çok yoruluyorum. Genel müdürden çok rica ettim beni affet, hem ‘Çarkıfelek’i hem diziyi yürütemiyorum yaş itibariyle’ dediğini söyleyen Erbil, kendisine bunun için izin çıkmadığını anlattı.

Ünlü şovmen, ‘Diziden  ayrılıyor musunuz sorusuna ise, ‘Şu anda öyle bir şey yok’ dedi.

TÜRK MALI’NIN BAŞROL OYUNCUSU BEN DEĞİLİM ŞAFAK SEZER

Erbil, ‘Şafak Sezer ile aramızda herhangi bir sorun yok. Dizide başrol oynadığı halde bana saygısından benim adımın jenerikte başta yazılmasını kendi değiştirtti’ ifadelerini kullandı. ‘Belki rahatlarsam tekrar diziye dönebilirim’ diyen Mehmet Ali Erbil, ‘Ağustos sonu da Şafak ile birlikte film çekeceğiz. O yüzden de diziye ara verdim’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]