Türk Halkı Emel Özkızıltaş’ın stilinden çok kalbini sevdi

İşte Benim Stilim’de dün gece final heyecanı vardı. Yarışmanın ilginç ismi Emel Özkızıltaş SMS’ler sonucunda İşte Benim Stilim yarışmasını kazanan yarışmacı oldu.

TV 8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim’de, dün final yapıldı. İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu’nun  jüri üyeliği yaptığı programı Öykü Serter sunuyor. Finalin konuk jürisi ise şarkıcı Bengü’ydü.

Finale çıkan 4  yarışmacı 100 bin liralık ödül için mücadele etti. İlbige Uzun finae erken veda eden yarışmacı oldu. İlk turda jürü tarafından en düşük puan alan yarışmacı olan İlbilge Uzun’un yanında yarışmacıların elenmesi için adını verdikleri Nazlı Hamarat vardı. Jürü İlbige Uzun’u eleyince finalist 4 isim belli oldu.

Final gecesinin sonunda ise 1. yi seyircilerin SMS oyları belirledi. Buna göre çetin yarışın galibiyeti ise Emel Özkızıltaş oldu.

Emel Özkızıltaş yarışma süresince kişilik olarak jürinin dikkatini çeken isimdi. Jüri üyelerinin hepsi yaptıkları değerlendirmelerde Emel’i gerçek ve temiz kalpli bulduklarını açıkladılar.

SOSYAL MEDYADA EMEL ZEYNEP ÇEKİŞMESİ

Yarışma özellikle sosyal medyanın da gündemine oturdu. Pekçok kullanıcı yaptıkları yorumlarda favori isimlerini açıklayıp birbirleriyle tartıştılar. Zeynep Öztürk’ün fanları 1.liğin Zeynep’in hakkı olduğunu savunurken Emel’in fanlarını sonucun açıklanmasından sonra adeta kendilerinden geçtiler.

HEYECANLA GEÇEN SMS GECESİ
İşte Benim Stilim Final bölümünde konsept olarak ‘gala’ seçildi. Yarışmacılara ‘Galaya gitseniz nasıl giyinirdiniz?’ konseptinin uygulandığı final bölümünde, SMS sahnesi oldukça heyecanlı ve kritikti. Birbirinden şık yarışmacılar heyecanla sonucu bekledi. Sonuç açıklandığında ise Emel sevinçten göz yaşlarına boğuldu.

EMEL ÖZKIZILTAŞ KİMDİR?
İşte Benim Stilim yarışmasını kazanan Emel Özkızıltaş 28 yaşında. Anne ve babası ayrı olan Emel Özkızıltaş bugüne kadar babasıyla hiç biraraya gelmedi. Babadan yoksun olarak büyüyen Emel Özkızıltaş kabin memurluğu görevinden ayrıldıktan sonra İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Sade ve şık giyinmeyi sevdiğini söyleyen Emel Özkızıltaş İşte Benim Stilim yarışmasında ‘tarz’ giyinmek için para harcayınca ev kirasını ödeyemeyecek hale geldi.

Yarışmanın ilginç isimlerinden olan Emel Özkızıltaş programda yaptığı danslarla jürinin gönlüne taht kurmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]