Türk hacker grubu “Aslan Neferler Tim” Anonymous’a neden savaş açtı?

Son günlerde siber alem hackerların kendi aralarındaki  siber savaşla gündemde. Türk Hacker grubu “Aslan Neferler Tim”, hacker grubu Anonymous’a siber alemde savaş açtı. Aslan Neferler Tim, dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın resmi internet sayfasına saldıran hacker grubu Anonymous’un resmi web sitesini çökertti.

Aslan Neferler Tim, bununla da kalmadı, Anonymous’un hamlesine misilleme olarak da İngiltere Merkez Bankası’nın resmi web sitesine saldırdı. Aslan Neferler Tim, bu grubun arkasındaki ülkelere de saldırılar yapılacağını açıklaması dikkatlerden kaçmadı.

Aslan Neferler Tim’den yapılan açıklamada, “Dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın resmi İnternet sayfasına saldıran Anonymous’un resmi web sitesi Anonhq.com tarafımızca çökertilmiştir. Sık sık IP değiştiren Anonymous bir ara live versiyona geçmiştir. Görsellerde zaten İngilizce sayfanın çöktüğü ve bedava versiyondan 5 saniyelik cloudflare uygulaması ile erişim sağlandığı açıklanmaktadır.Bu grubun arkasındaki tüm ülkelere saldırılarımız da gelecektir. Ayrıca Anonymouscuların mail sistemi de tarafımızca çökertilmiştir. Misilleme olarak İngiltere Merkez Bankası’nın Bankofengland.co.uk adlı web sitesi tarafımızca hedef alınmıştır. Sık sık IP değişen Anonymous’a saldırımız devam edecektir” ifadelerine yer verildi.

Aslan Neferler Tim, internet sitelerine yapılan bu saldırılar ile ilgili görselleri de paylaştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]