Turabi: “Survivor All Star’da arkadan iş çevirmedim”

İki yıl üst üste Survivor Şampiyonu olmayı başaran Turabi Çamkıran, en son kazandığı Survivor All Star’la ilgili görüşlerini paylaştı. Banu Noyan organizasyonuyla önceki gün Maltepe Park AVM’de sevenleriyle bir araya gelen Turabiyi görmek için hayranları sabah saatlerinde AVM önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Organizasyon saatinde kendisi için hazırlanan sahneye çıkan Turabi’yi görenlerin attığı çığlıklar görülmeye değerdi.
Turabi’nin hayranları, oylarıyla destekledikleri Turabi’den imza alabilmek ve fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirlerini ezdi.

turabi

Sorulara kendisinden beklendiği içtenlik ve samimiyetle cevap veren Turabi, “Survivor hem akıl hem de güç işiydi. İnsanlar duygusal görünmeye çalıştı ama orada olma amacımız kazanmaktı” diyerek sürekli ağlayan yarışmacıları eleştirdi.

Halkın kendisini doğal olduğu için desteklediğini söyleyen Turabi, “Halk samimi olanı görüyor. Ben samimiydim. Yarışmak için geldim ve kazandım. Arkadan iş çevirmedim. Kimseye kendimi sevdirmeye çalışmadım. İnandım ve çok çalıştım” diye konuştu.

“Halkın şampiyonu” tezahüratlarıyla karşılanan Turabi, sevenlerinin kendisi için yaptırdığı pastayı kesti.Organizasyona katılan yaşlı teyzeler ve amcalar Turabi’yidualarla karşıladı.

Fun Club ekibi özel olarak hazırlattıkları üzerinde “Halkın Şampiyonu’ yazan kupayı Turabi’ye verdi.

Finalde Merve Aydın ile kıyasıya bir rekabet yaşayan Turabi, “O heyecanlı dakikalarda sevenlerime çok inandım. Ancak rakibim kadın olduğu için duygusal yaklaşılabilir diye düşündüm. Spor ve çok hayal kurarak zoru başardım” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]