Tunçeri kardeşler imzası taşıyan “Game of Colors” turnuvası için geri sayım başladı

Bu sene 6 ve 13 Mayıs’ta Polonezköy La Fontaine Garden’da gerçekleşecek olan “Game of Colors” turnuvası için geri sayım başladı.Milli basketbolcular Kemal ve Kerem Tunçeri kardeşler, 17 senelik organizasyon birikimlerini Game of Colors turnuvası için sergiliyor.  Uzun yıllardır şirketlere yönelik motivasyon etkinlikleri düzenleyen Tunçeri kardeşler, bu yıl da çok konuşulacak şirketler arası bir turnuvaya imza atıyor.

“GAME OF COLORS” 6 VE 13 MAYISTA

‘Game of Colors’, yani “renklerin oyunu” adı verilen turnuvanın en büyük farkı ise içerisinde hiçbir spor branşına özgü oyunun  bulunmaması. Kemal Tunçeri, 6 ve 13 Mayıs’ta, Life Park’ta gerçekleşecek etkinlikte dört farklı kategori olduğunun altını çiziyor. Renkli geçeceği beklenen ‘Game of Colors’ın macera kategorisinde ise şirketlerin aktif, atik ve “Survivor” ruhu taşıyan katılımcıları yarışacak.

Mayıs ayında ikincisi gerçekleşecek olan “Game of Colors”, şirketler arası bir turnuva aslında. Bu sene 6 ve 13 Mayıs’ta Polonezköy La Fontaine Garden da gerçekleşecek organizasyonda eğlenceli iki pazar günü katılımcıları bekliyor olacak. 13 Mayıs’ta gerçekleşecek olan “After Party” için ana sahnede “YOL PROJECT” ile sürpriz dans şovları katılımcılara keyifli anlar yaşatacak.

YARIŞMALARIN İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Yarışmalar, 5 farklı kategori altında toplanıyor. Yarışmacı takımlar (şirketler) ise kendi seçtikleri bir ya da birden fazla kategoride performans sergiliyorlar.

Ailelerin ve çalışanların en değerli günü olan Pazar gününde, festival alanında pek çok sürpriz organizasyon, aktivite, parkur ve teknolojik oyunlar da ziyaretçileri ücretsiz olarak bekliyor olacak.

Kategoriler

1- Macera: Survivor konseptli parkurlar…

2- Sanal: En son teknolojik ürünlerden oluşan yarışmalar…

3- Zeka: Zihni zorlayacak 3 boyutlu puzzle’lar ve parkurlar…

4- Yetenek: Yaratıcı workshoplar…

5- Ken-Yap: Sosyal sorumluluk projesi…

İlki geçtiğimiz yıl yapılan Game of Colors’a 54 farklı takım katılmıştı. Katılım gösteren firmalardan bazıları; Koç Holding, Acıbadem Hastanesi, Yeşil Kundura, Mövenpick Otel, Polisan Holding, Arçelik, Ford, THY, Opet ve Yeşil Holding.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]