Tuğçe Kazaz’ın Erkan Petekkaya’lı terör açıklaması olay oldu

Tuğçe Kazaz yaptığı açıklamalarla yeniden medyanın gündeminde. Tuğçe Kazaz, “Anlaşmazlıklar sonucu diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın cinsiyeti kullanılarak, sözde adamlığa başvuran Petekkaya tarafından, reytingleri arttırmak üzere uygulanan terör. ” açıklamasıyla dikkatleri çekti.

“Yaşadığımız toplumda olumsuz örnekler altında aslında her yerde bir terör yaşanıyor” diyen Tuğçe Kazaz, Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisiyle ilgili Erkan Petekkaya hakkındaki açıklamalarına da atıf yaptı.

Kişisel Instagram hesabından uzun bir açıklama yapan Tuğçe Kazaz’ın gündeminde Ankara’da meydana gelen bombalı terör eylemi vardı. Kazaz,  bu açıklamasıyla sosyal medyada da gündem oldu.

İşte Tuğçe Kazaz’ın dikkat çeken o açıklaması:

”Kadına şiddet ve tecavüzün had safhaya çıktığı terör. Anlaşmazlıklar sonucu diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın cinsiyeti kullanılarak, sözde adamlığa başvuran Petekkaya tarafından, reytingleri arttırmak üzere uygulanan terör. Sırf, Erdoğan ve başkanlık sistemi gelmesin diye hendekçiler ile birleşen Cumhuriyetçilerin uyguladığı terör. Hayatımızın her alanına sirayet etmiş terör. İnsanların, birbirlerinin inançlarından ya da fikirlerinden dolayı saldırganlaşarak ve ötekileştirerek düşüncelerini ifade ettikleri terör.

Bir milletin kaderini değiştirmeyi engellemeye çalışan terör. Siyasilerin çıkarları uğruna, teröre karşı ortak ve dik duruş sergileyemedikleri ve masumların katledilmesine göz yumdukları terör. Böylesi acımasızca bir katliamdan sonra bile birleşemeyerek siyasi rant peşine düşmüş olanların uyguladıkları terör.

Kalplerimizi, ruhlarımızı ve beyinlerimizi istila eden terör.
Amerika’nın bildiği ve sadece kendi vatandaşlarını İngilizce olarak uyarıp, masumların ölümüne göz yumduğu terör. İnançları özgürce yaşamanın önüne geçen terör. Çıkar kavgasında masumiyetin, sevginin, şefkatin, merhametin ve özgürce yaşama hakkının katledildiği terör ve daha niceleri…

Ruhlarımızın, fikirlerimizin, inançlarımızın, sevginin, şefkatin, merhametin ve umutlarımızın başı sağ olsun.” dedi

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]