TUĞÇE KAZAZ EKRANA SIKI DÖNÜŞ YAPTI

Başrollerini Hasan Kaçan Tuğçe Kazaz ve Cem Kılıç’ın oynadığı “Gönül Hırsızı” dizisi her Pazartesi günü saat 22.40’ta TRT1’de.

Dizide  Cem Kılıç’ın oynadığı Tarık karakteri öne çıkıyormuş gibi gibi görünse de, hikayeyi sondan okuyan Hasan Kaçan için dizinin gönül hırsızı Nadir Ağabey’in ta kendisi. Hülya ile Tarık karakteri üzerinden bir gönül hırsızlığı hikayesinin anlatılacağını söyleyen Kaçan, ‘Nadir istiyor ki tüm canlılar birbirinin gönlünü çalsın. Herkes birbirine sevgiyle yaklaşsın. Tabi bunu insanların gözüne sokarak değil yaşayarak anlatan bir Nadir Ağabey izleyeceksiniz’ diyor.

Oyunculuk konusunda emin adımlarla ilerleyen Kazaz, ‘Ben hayatta bir şeylerin sabrederek daha iyi olabileceğine inanan bir insanım. Zorluklar elbette olacaktır’ diyor. Kendisini yeni bir oyuncu adayı olarak gören Kazaz, ‘Oyunculuk benimle içselleşti. Zamanla içimde var olan bir yeteneği keşfetmeye başladım. Keşfettikçe de üzerinde çalışmaya başladım. Oyunculuk benim için çok eğlenceli bir yolculuğa dönüştü’ şeklinde konuşuyor.

Nadir Ağabey pilot kıyafetiyle ve ilginç tavırlarıyla seyyar kütüphanesinde tüm mahallenin kendisinden bir şeyler öğrendiği ilginç, biraz da kaçık bir karakteri canlandırıyor.

Dizide tembel, umursamaz ama bir o kadar da aşkı için acı çeken Tarık karakterini canlandıran Cem Kılıç, dizide baba sevgisinden yoksun bir gencin yaşadığı sıkıntıları bende görebileceksiniz. İçindeki bu sevgi yoksunluğunu arkadaşlarıyla ve sevdiği kızla beraber aşmaya çalışan bir karakteri oynuyor.

Uzun Hikaye filmiyle oyunculuk başarısını ispatlayan Tuğçe Kazaz Gönül Hırsızı’nda Hülya isimli bir veteriner hekimini oynuyor. Hülya hayata karşı bir duruşu olan, hedefleri olan mantıklı bir kız ama aşık olduğu Tarık, onun biraz aklını çeliyor.

Trthaber.com

 

Gönül Hırsızı Künye:

Yapım: Tekden Film
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Müzik: Erhan Güleryüz
Yönetmen: Ayhan Özen
Senaryo: Hasan Kaçan, Baykut Badem, Filiz Ekinci, Ali Uğur Kaçan
Oyuncular: Hasan Kaçan, Tuğçe Kazaz, Cem Kılıç, Nurcan Eren, Fatih Kaçan, İpek Tenolcay, Mehtap Bayri, Esin Civangil, Birsen Dürülü, Özge Sezince, Yavuz Çetin, Mesut Can Tomay, Gökhan Karacık, İsmail Kavrakoğlu, Şive Şenözen, Enes Atış, Baykut Badem, Yiğit Üst, İlayda Alişan, Kerim Yağcı, Emine Sarıkaya, Sadettin Tolan, Erkan Akkoyunlu.

Hikaye: Boşanmış bir ailenin büyük oğlu olan Tarık (Cem Kılıç) ve kardeşi Necdet (Mesut Can Tomay), anneleri Neriman’la (Nurcan Eren) aynı çatı altında tembel bir “bekâr aile” hayatı sürmektedirler. Tarık, büyük aşkı Hülya’nın (Tuğçe Kazaz) onu terk etmesiyle yaşadığı bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalır. Bu ayrılık yüzünden Tarık ve en az onun kadar tembel arkadaşları, hayatın gerçek yüzü ile karşı karşıya gelirken onlara ağabeylik yapan ve koruyup kollayan Nadir (Hasan Kaçan), hikayeleriyle onları hayata hazırlayacaktır.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]