Tuğçe Kazaz Arafta Sorular’a konuk oluyor

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’a bu hafta manken Tuğçe Kazaz konuk oluyor. Kazaz, hayat hikâyesini ve dünya görüşünü Arafta Sorular’da anlatacak.

Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki canlı yayın konuğu Tuğçe Kazaz olacak. Yunan Sevgilisi Yorgo Seitaridis ile 2005 yılında evlenen ve uğruna dinini değiştiren Tuğçe Kazaz, kocasından ayrıldıktan sonra tekrar İslam’a dönmüştü. Kazaz, bu süreç içerisinde manevi dünyasında yaşadıklarını, duygularını Arafta Sorular’da anlatacak. Programda ayrıca; Kazaz, Cumhurbaşkanlığı seçiminden, ‘paralel yapıya’ pek çok konu hakkında düşüncelerini aktaracak. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın kadınlara ilişkin açıklamalarına destek çıkan Kazaz, Türkiye siyasetinde kadınların yeri üzerine görüşlerini paylaşacak.

Siyasetten sanata, insan haklarından çevreye, tarihten güncel konulara geniş yelpazede, her şeyin konuşulduğu programda Tuğçe Kazaz kendi arafını sevenleriyle paylaşacak.

‘‘Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor’’ diyen Esra Elönü’nün sunduğu ‘‘Arafta Sorular’’ her Cumartesi 23:15’de canlı yayınla Ülke TV’de.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]