Magazin

Tuba Ünsal’ın nafaka paylaşımı Demet Şener’e gönderme mi?

Tuba Ünsal'ın sosyal medya paylaşımı kadınları ikiye böldü. Erkeklerin ömür boyu nafaka ödeme konusuna dikkat çeken Tuba Ünsal'ın paylaşımı Demet Şener'e gönderme olarak yorumlandı.

Tuba Ünsal’ın sosyal medya paylaşımı kadınları ikiye böldü. Erkeklerin ömür boyu nafaka ödeme konusuna dikkat çeken Tuba Ünsal’ın “Maalesef pek çok erkek bu konuda zor durumda bırakılıyor. Ayrıldığı karısı gayet sağlıklı, çalışabilecek bile olsa ömür boyu nafaka ödemek zorunda kalıyor.” şeklinde kullandığı ifade Demet Şener’e gönderme olarak yorumlandı.

TUBA ÜNSAL’IN PAYLAŞIMINA ERKEKLERDEN DESTEK GELDİ

İlk evliliğini Cem Çantaş ikinci evliliğini de Mirgün Cabas’la yapan Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Eski eşlerine ömür boyu nafaka ödemek zorunda olan erkeklere destek veren Ünsal, bazı kadın takipçilerinin tepkisine maruz kaldı.

Ünsal açıklamasında şunları söyledi: “İki şahane adamdan iki şahane çocuğum oldu. İkisiyle de kırmadan dökmeden ayrıldık. Bu sadece benimle ilgili değildi, eski eşlerimin de katkısıyla oldu. Birini kalpten sevince ayrılıkta canın ne kadar yanarsa yansın o sevgiyi başka bir forma evirmek gerekli.

Yoksa bu dünyaya getirmeye karar verdiğimiz çocuk çok etkilenir, yıpranır, hayata karşı baştan müthiş bir korkuyla başlar. Nafaka olayının çifte standardını görüyorum. Maalesef pek çok erkek bu konuda zor durumda bırakılıyor.

Ayrıldığı karısı gayet sağlıklı, çalışabilecek bile olsa ömür boyu nafaka ödemek zorunda kalıyor. Sözüm hayatını evine adamış olan kadınlara değil.

Neden erkek ömür boyu ayrılığın maddi yükünü göğüslüyor? İlk kez bunu söyleme gereği duyuyorum; iki ayrılığımda da hiçbir talebim olmadı. Hatta sadece çocuklarımı ve kişisel eşyalarımı aldım çıktım.”

KADIN TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Ünsal’ın bu paylaşımına destek verenler olduğu gibi olumsuz olarak eleştirenler de oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı bu açıklamaya kısa sürede birçok yorum geldi ve Ünsal bir tartışmanın ateşini fişekledi.

Ünsal’a bir takipçisi, ”Niye bu kadar yordun kendini sen almazsın olur biter diğerlerinin derdi seni germemeli” diyerek cevap verdi.

Başka bir takipçisi ise Ünsal’ı destekleyerek şunları söyledi: ”Muhteşem, düşündüklerime bire bir tercüman olmuşsunuz, helal olsun”

DEMET ŞENER’E GÖNDERME Mİ YAPTI?

Şu sıralar eski eşi İbrahim Kutluay’la olaylı bir süreç yaşayan Demet Şener’e gönderme yapıldığını düşünenlerin sayısı hiç de az değildi. Hatırlanacağı gibi Demet Şener, aylık nafakayı ödemediği gerekçesiyle İbrahim Kutluay’la ilgili icra işlemi başlatmış Kutluay da Şener’le ilgili “Hayatta tek işi, bitmiş boşanma davası üzerinden meşhur kalmaya devam etmeye çalışmak olan ve bu sebeple ödenmiş nafakaları bile ödenmemiş göstermeye çalışan zihniyetlere yazıklar olsun!” açıklamasında bulunmuştu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün