Tuba Büyüküstün’ün güzelliği uluslararası ölçekte tescil edildi

Tuba Büyüküstün, İskoçya’da ders konusu oldu. Tuba Büyüküstün’ün dünya çapındaki popülerliğine bir halka daha eklendi. Güzel oyuncu, İskoçya’nın önemli üniversitelerinden Glasgow Üniversitesi’nde ders konusu olarak işlendi.

Glasgow Üniversitesi öğretim görevlilerinin en ideal yüz kategorisinde Tuba Büyüküstün’ün fotoğrafına örnek olarak yer vermesi oldukça  ses getirdi. Haber Tuba Büyüküstün’ün fan’ları arasında da heyecan yarattı.

Büyüküstün’ün sosyal medyadaki fan’ları, Kara Para Aşk dizisinin yıldızının ders konusu olarak işlenmesini büyük bir sevinçle karşıladı. Fan’lar yaptıkları paylaşımlarda olayın sosyal medyada tavan yapmasını sağladılar.

Üniversitenin tıp fakültesi anatomi dersinde örnek olarak pek çok ünlü simanın fotoğrafı kullanıldığı ama ideal yüz olarak Tuba Büyüküstün’ün yüzünü kabul edildiği haber veriliyor. Üniversitenin Büyüküstün’ün yüzünü ideal yüz olarak kabul etmesi güzel oyuncunun estetik açıdan sahip olduğu güzelliğin uluslararası ölçekte tescil edilmesi anlamı da taşıyor.

Aralarında Tuba Büyüküstün’ün de bulunduğu fotoğrafı gören hayranları sevinç içinde ‘bakın burada kim var’ diyerek fotoğrafı paylaştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]