Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın arasındaki krizin nedeni belli oldu

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın evliliklerinde yaşadıkları krizin nedeni belli oldu. Beş yıl önce Paris’te nikâh masasına oturan çiftin yaşadığı krizin nedeni olarak Tuba Büyüküstün’ün Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştıkları yakında başlaması beklenen yeni dizi gösteriliyor.

TEKLİF CAZİP GELDİ

İkiz kızları olan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, çocuklarının doğduğu Ocak 2012’den beri dizilerde dönüşümlü rol alıyordu. Büyüküstün, ‘20 Dakika’ ve ‘Kara Para Aşk’ta oynadığında Saylak, evde ikizlere bakıyordu.

Saylak’ın, ‘Hatırla Gönül’de rol aldığı dönemde ise Büyüküstün teklifleri kabul etmedi. Ancak bu sezon Tuba Büyüküstün’e gelen cazip teklif karşısında işler değişti.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN YENİ DİZİSİNDEN REKOR PARA KAZANACAK

Büyüküstün, başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ’la paylaştığı ve bölüm başına 120 bin TL kazanacağı diziye “Evet” deyince işler değişti. Çünkü, Onur Saylak da Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftiyle kamera karşısına geçeceği dizi için bölüm başına 30 bin TL alacaktı.

Onur Saylak dizide oynamak isteyince eşi Tuba Büyüküstün ile arası açıldı. Oysa çift dört yıl önce, “Artık dizilerde dönüşümlü olarak oynayacağız. Birimiz setteyken diğerimiz çocuklarla vakit geçirecek” açıklaması yapmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]