Tuba Büyüküstün ve Kara Para Aşk ödülleri topladı

Radyo Televizyon gazetecileri Derneği’nin (RTGD) geleneksel “Medya Oscar Ödülleri” düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Ödül töreni siyaset, sanat ve medya dünyasının ünlü isimlerini  buluşturdu. Törene damga vuran değerlendirme ise Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten geldi. Bakan Şimşek, yaptığı espriyle dikkatleri çekti.  Şimşek, “Yılın televizyon dizisi” seçilen “Kara Para aşk” dizisindeki başarılı performansı ile yılın kadın oyuncusu ödülüne layık görülen Tuba Büyüküstün’e, “Komiser Ömer, gerçekten kara parayla mücadele etmek istiyorsa, buradan kendisine söylüyorum, MASAK olarak her türlü desteği vereceğimize söz veriyorum” dedi.

Tuba Büyüküstün’ün oyunculuk performansıyla anlamlı bir ödül alırken Kara Para Aşk da Yılın TV Dizisi” ödülüne layık görüldü.

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin Ödül törenine Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu ile sanat ve basın dünyasından çok sayıda ünlü isinm katıldı. Törende; şu isim ve programlara ödül verildi:

Tuba Büyüküstün’e ödül
“Yılın Ana haber Bülteni: Ece Üner’in Ana Haber Bülteni (Show TV), Yılın Sabah Programı: İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Fox TV), Yılın Yarışma Programı: Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye (TV8), Yılın Spor Programı: Artı Futbol (A Haber), Yılın TV Dizisi: Kara Para Aşk (ATV), Yılın Show Programı: Güldür Güldür (Show Tv), Yılın Gece Programı: Mesut Yar ile Burada Laf Çok (CNN Türk), Yılın Kadın Oyuncusu: Kara Para Aşk Dizisi ile Tuba Büyüküstün (ATV), Yılın Erkek Oyuncusu: Küçük Ağa Dizisi ile Sarp Levendoğlu (Kanal D), Yılın magazin Programı: Söylemesem Olmaz (Beyaz TV), Yılın Radyosu: Karnaval Radyo Grubu, Yılın Yerel Televizyonu: Kon TV, Yılın Belgeseli: Türk Yıldızları (TRT), Yılın Radyo DJ: Cem Ceminay (Radyo Viva), RTGD Cengiz Polatkan Ödülü: TRT Film Projesi, RTGD Nursal Tekin Ödülü:7 Güzel Adam (TRT).”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]