Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün aynı filmde buluşuyor

Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in yeni filmi için yoğun bir hazırlık dönemine girdiği haber veriliyor.

Özpetek, sinema seyircisine sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Ünlü yönetmenin yeni filminde iki ünlü oyuncuyu ikna ettiği bildiriliyor.  Bu isimlerin Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün olduğu konuşuluyor.

Birçok  filmini İtalya’da, İtalyan ve Türk oyuncularla çeken Ferzan Özpetek, aslında başrol için sürpriz bir isimle el sıkışmıştı. Hürriyet’in haberine göre Ağustos ayında Hollywood’un dünyaca ünlü aktörlerinden Matt Dillon ile anlaşan Özpetek, film ertelenince “Brian” karakteri için başka bir arayışa girmek zorunda kaldı.

Bu karakter için ünlü yönetmenin Halit Ergenç’le anlaştığı haber veriliyor. Özpetek’in yeni filmindeki diğer sürpriz isim ise Tuba Büyüküstün. Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç Özpetek’in yeni filminde başrolü paylaşacak.

Üç dört günlüğüne Türkiye’ye annesini ziyarete gelen, ancak 1 ay kalan yönetmen, Brian’ın hikâyesini anlatacak filmde, Haluk Bilginer ve Mehmet Günsür de rol alacak. Tuba Büyüküstün son olarak eşi Onur Saylak ile ‘Rüzgarın Hatıraları’ filmi için kamera karşısına geçmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]