Tuba Büyüksütün’den hayranlarına iyi haber

Sevilen oyuncu Tuba Büyüküstün, Vatikan’da düzenlenen Uluslararası Giuseppe Sciacca Ödülleri’nin verildiği törende, “En iyi kadın oyuncu” ödülüne layık görüldü.

Tuba Büyüküstün, ödül hakkındaki düşüncelerini paylaşırken “Benim için çok onur ve gurur verici” ifadesini kullandı.

Genç yaşta ve bir ayin sırasında hayatını kaybeden mimarlık öğrencisi Giuseppe Sciacca anısına bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ve çeşitli alanlarda dünyanın farklı ülkelerden kişilerin ödüllendirildiği tören, Vatikan’a bağlı Pontifica Universita Urbaniana’nın Magna salonunda gerçekleştirildi.

Gecede, oynadığı dizi ve filmlerdeki başarılı performansının yanı sıra 2014 yılı UNCEF’in İyi Niyet Elçisi de olması sebebiyle “En İyi Kadın Oyuncu” seçilen oyuncu Büyüküstün, ödülünü törenle aldı. Tuba Büyüküstün’e ödülünü Uluslararası Giuseppe Sciacca Ödülleri organizasyonun başkanı Vasiliki Bafataki takdim etti.

Bafataki, Büyüküstün’ü özellikle sosyal sorumluluk kampanyalarındaki rolünden dolayı kutladı.Tuba Büyüküstün de konuşmasında, hayatta en önemli şeyin insanların kalbine hitap ederek, onların hayatlarını aksi yönde değiştirecek şeyler yapmak olduğunu belirtti.

“Burada ödül almak, benim için çok onur ve gurur verici” diye konuşan Büyüküstün, törenin ardından ödüle layık görülen diğer isimlerle birlikte fotoğraf çektirdi.

Şüphesiz bu ödüle güzel oyuncu kadar tüm dünyaya yayılan hayranları da çok sevindi. Sosyal medya hesaplarından sevinçlerini paylaşan hayranlar, Büyüküstün’ün başarısını kutladılar.

2012 yılında da oyuncu Murat Yıldırım, “En iyi erkek oyuncu” ödülünün sahibi olmuştu. Burak Hakkı ise 2013 yılındaki organizasyonun içinde yer almış, “En iyi kadın oyuncu” seçilen Olga Satulova’ya ödülünü vermişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]