TSYD Başkanı Oğuz Tongsir Hıncal Uluç’a yüklendi:” Hınç al-acağınız yerde!..”

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Spor Yazarları Derneğini ziyaret ederek TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir ile biraraya geldi.
Yıllar sonra ilk kez TSYD’yi ziyaret eden Başkan Aziz Yıldırım, toplantı sonunda spor yazarlarına Saraçoğlu stadında uygulanan yasağı kaldırdığını açıkladı. Buna göre daha önce yasaklı olan muhabirler Fenerbahçe – Konyaspor maçına girebilecekler.

Levent’teki görüşme sonrası tesisleri gezen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım TSYD Başkanı Oğuz Tongsir’den bilgi aldı ve taraflar bir kez daha toplantı yapmayı kararlaştırarak vedalaştı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde F.Bahçe kulübünü ziyaret eden ve bu ziyaret dolayısıyla bazı yazarların tepkisini çeken Oğuz Tongsir, kendini savundu. Ziyaret dolayısıyla kendisini eleştirenlere yüklenen TSYD Başkanı sosyal medya hesabından eleştirilere açıklık getirdi. Oğuz Tongsir, kendisini ağır biçimde eleştiren Jıncal Uluç’a yüklenerek  şunları kaydetti:

“Beni Aziz Yıldırım’ın ayağına gitmekle, TSYD’nin onurunu ayaklar altına almakla suçlayanlar…Hıncal Uluç, Erman Toroğlu, İlker Yasin..Ve diğerleri…
Benim ziyaretimden bir hafta sonra bu defa Aziz Yıldırım TSYD’ye kadar geldi. Ve spor yazarı arkadaşlarımızın cezaları kalktı. Neredesiniz? Niye konuşmuyorsunuz? Öfke kusan kalemleriniz niye sustu?  Baştan beri söylüyorum, hep söyleyeceğim. Ben herşeyi diyalogla çözerim. Meslektaşlarımın sorunlarını çözebilmek için herkesle görüşür, herkesin ayağına giderim. O kişiler de bana gelir.
Siz de hınç al-acağınız yerde bunu başarabilseniz…”

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]