TRT’nin yeni dizisi Hangimiz Sevmedik izleyici ile buluşuyor

TRT 1’in Yeşilçam tadındaki yeni dizisi “Hangimiz Sevmedik” Cuma günü ilk bölümüyle izleyiciyle buluşuyor. Özlenen Yeşilçam sıcaklığını taşıması beklenen dizi, deneyimli oyuncuları ve renkli karakterleriyle 12 Ağustos Cuma akşamı saat 21.30’da, TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

‘Hangimiz Sevmedik’ güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker ve Mehtap Bayri gibi usta oyunculardan oluşuyor.

TRT 1’in heyecanla beklenen yeni dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’ 12 Ağustos Cuma akşamı ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak. Renkli karakterleriyle sıcacık bir mahalle dizisi olan ‘Hangimiz Sevmedik’ özlenen mahalle yaşamını, komşuluk, aile, dostluk gibi kavramları, sıcak aile ilişkilerini ve aşk hikâyelerini konu alıyor.

DİZİNİN YAPIM ŞİRKETİ BENİ BÖYLE SEV’İ YAPMIŞTI

Yapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım’ın yaptığı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı ve yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği dizi, Adile ve Münir’in 36 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak.

36 yıl önce aynı mahallede doğan ve beraber büyüyen Adile ve Münir’in birbirlerine olan aşkı ve iş ortağı olan babalarının incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırmaları sonucu yaşadıkları zorlukları konu alıyor. Macera, ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen Adile ve Münir’in başarılı olamayıp, kaçıp evlenmeye karar vermeleri ile devam ediyor. Kaçmaya karar verdikleri gecenin tarihinin 12 Eylül 1980 olması ve askerin yönetime el koyması tesadüfü sonucu bir dolu olayları beraberinde getiriyor.

DİZİNİN MÜZİĞİ MERHUM MÜSLÜM GÜRSES’E AİT

‘Hangimiz Sevmedik’ dizisi ismini, rahmetli Müslüm Gürses’in seslendirmiş olduğu “Hangimiz Sevmedik” adlı eserden alıyor ve dizide Yeşilçam’a gönderme yapan karakter isimleri ile dikkat çekiyor.

Yeşilçam özlemi hisseden seyircinin başını döndürecek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ 12 Ağustos Cuma günü saat 21.30’da ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]