TRT’NİN LEYLA İLE MECNUN SESSİZLİĞİ NE KADAR SÜRECEK?

leyla-ile-mecnun-bitti-mi

TRT’nin ilgiyle izlenen Leyla ile Mecnun dizisinin akıbeti meçhullüğünü koruyor. Dizinin başrol oyuncularının Gezi Parkı eylemlerine katıldıkları gerekçesiyle TRT yönetimini kzıdırdıkları ve bu nedenle dizinin yeni sezonda TRT yayınlanmama ihtimalinin olduğu konuşuluyor.

Konuyla ilgili medyada çıkan haberler dizinin fanlarını harekete geçirdi.İnternet üzerinden harekete geçen dizinin müdavimleri yaptıkları yorumlarda Leyla İle Mecnun’a bitmemesi için destek veriyorlar.

Dizinin yapımcısı Eflatun Film’den Çiğdem Savaşçıoğlu imzasıyla medyabey.com’a yapılan açıklamada ” Henuz trt den tarafimiza iletilmis resmi bir bilgiyok. Bu nedenle bu konuda birsey soylemek henuz mumkun degil.” açıklaması yapıldı.

Öte yandan TRT’ye konu ile ilgili bilgi alma talebimizi ilettik. Şu an itibarıyla TRT’den henüz bir açıklama gelmiş değil.Dizinin tekrarlarına da ekranda yer verilmeyişi dizinin kaldırılma ihtimalini daha da artırıyor.

TRT’nin yeni yayın dönemi öncesinde dizi ile ilgili nihai kararını vermesi bekleniyor. Leyla İle Mecnun’un TRT’de yayınlanmaması durumunda diğer kanalların diziye ne derece ilgi göstereceği ise merak konusu.

Leyla ile Mecnun absürt komedi niteliğinde bir dizi. Ali Atay, Melis Birkan, Köksal Engür, A.Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Osman Sonant gibi isimlerin yeraldığı dizinin senaristliğini  Burak Aksak yaparken yönetmenliğini ise Onur Ünlü yapıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]