TRT dizisi Son Çıkış ne zaman başlıyor?

TRT’nin yeni dizisi Son Çıkış’ın başlama tarihi belli oldu. “Son Çıkış” 8 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT1’de ekrana gelecek.

Furkan Palalı, Tolga Güleç, Sultan Ulutaş’ın başrollerde yer aldığı dizinin yapımcılığını Estet Film üstleniyor. Son Çıkış’ın yönetmenliğini ise Ayhan Özen yapıyor.

SON ÇIKIŞ’IN HİKAYESİ:

Kenan (furkan Palalı) ve Cesur (Tolga Güleç)’un çok güçlü bir dostlukları vardır. Pis işlerle uğraşırlar. Kenan hapishaneye girdiği anda sonu gelmeyen artık işlerini bırakarak, doğru yolu bulmayı amaçlar. Cesur, ise onun tam tersidir, hayallerini kurduğu işlerin baronu olmayı düşünür.

Kardeşlikleri fikir ayrılığından dolayı tehlikeye girer. İki erkeğin gönlünde Zeynep(Sultan Ulutaş), vardır. İkisininde hisleri ona çevirilidir ama Zeynep’in Kenan’la yaşadığı ilişki içeri düştükten sonra yarım kalmıştır. Kenan’ın yokluğunun acısını her daim hisseden Zeynep, içinde bulunduğu ruhsal boşluktan ötürü  Cesur’a, yakınlaşır. Dışarıya çıktıktan sonra özgürlüğüne kavuşmanın rahatlığı içinde, aynı hataları yapmamak üzeri mahallesine geri dönen Kenan, sevdiği kadının ve kardeşinin eskisi gibi olmadığını fark ettiğinde hikayede aksiyon, macera etkisini göstermeye başlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]