Televizyon

Tolgshow’da Tolga Çevik’in bu haftaki konuğu Defne Samyeli

Tolga Çevik’in yer aldığı Fox TV’de ekrana gelen Tolgshow’un bu haftaki konuğu Cem Yılmaz’la ilişki yaşayan Defne Samyeli olacak.Haber spikerliği kariyerine son veren ve dizi oyuncusu olarak dizi projelerinde boy gösteren Samyeli en son İstanbullu Gelin dizisinin oyuncu kadrosundaydı. Defbne Samyeli’li Tolgshow, 8 Eylül Cumartesi saat 23:30’da Fox TV’de olacak.

SAMYELİ’NİN KONUK OLDUĞU PROGRAMDA NELER YAŞANDI?

Oyunculuğun yanı sıra müzik kariyerine de başlayan Samyeli’nin konuk olduğu Tolgshow’un çekimleri yapıldı. Oldukça eğlenceli geçen çekimler sırasında  “Müzik benim hayatım” ve “Şarkı söylemek benim için bir tür trans hali” açıklamaları izleyiciden alkış alacak.

Bu hafta sonu yayınlanacak programda Emlakçılık yapan ‘Arkadaşım’ın Defne Samyeli’ye ev kiralama çabası ve Samyeli’nin tepkileri seyirciyi kahkahaya boğacak.

VİKİNG OLACAK

Tolgshow’un ikinci perdesinde Viking olarak karşımıza çıkan ‘Arkadaşım’ın rüyasında gördüğü kızı mahsur kaldığı adadan kurtarma çabaları, korsanlarca engellenmeye çalışılacak.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen Tolgshow’un yeni bölümü 8 Eylül Cumartesi saat 23.30’da Fox TV ekranlarında olacak.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün