Tolgahan Sayışman Selen Soyder’in kolunu kırdığı iddiasına ne dedi?

Tolgahan Sayışman’ın kendisi gibi oyuncu olan eski sevgilisi Selen Soyder’in kavga sırasında kolunu kırdığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Selen Soyder cephesinden herhangi bir ses gelmezken yakışıklı aktör çıkan haberler için asılsız açıklaması yaptı. Konu ile ilgili yapılan haberlere tepki gösteren Tolgahan Sayışman sosyal medya hesabından iddialarla ilgili yaptığı açıklamada haberi yapan kişilerin kasıtlı olarak bu işi yaptıklarını söyledi.

Tolgahan Sayışman’ın açıklaması şöyle:

“Yine kendi içinde çelişen asılsız bir iddaa.Kendi yazdığı senaryo içinde bizleri oynatmaya çalışan bir kalemden çıkan yalan dolan bir haber. Artık kızamıyorum sadece gülüyorum
çünkü ne amaçla yaptırıldığını iyi biliyorum.Bu niyeti bozuk kişiyi Allah’a havale ediyorum.Bu sektöre niyeti bozuk ama gücü bir şekilde elde etmiş ne insanlar geldi şimdi nerde oldukları meçhul.Mezarlıklar vazgeçilmezlerle doludur. Selen Soyder’le 5 ay önce ilişkimizi bitirdik ancak arkadaslığımız hala devam etmektedir.Yalan dolanla bizi birbirimize düşman edemezsiniz”

Öte yandan Selen Soyder’den konu ile ilgili hiçbir açıklama gelmemesi ise dikkat çekti…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]