Tolgahan Sayışman Belçika’da ezilme tehlikesi geçirdi

Tolgahan Sayışman sevgi selinden oluşan izdihamdan dolayı ezilme tehlikesi geçirdi. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman Belçika’da katıldığı bir organizasyonda hayranlarınnı yoğun ilgisi karşısında zor anlar yaşadı.

Ünü sınırları aşan Tolgahan Sayışman, Belçika’nın Antwerp şehrine bir organizasyona katılmak için gitti. Karşılaştığı ilgi karşısında hayretini gizleyemeyen ünlü oyuncu 7saat boyunca kapıda bekleyen hayranları ile tek tek ilgilendi.

Milliyet’in haberine göre Sayışman, yaklaşık 2 saat boyunca tek tek imza dağıtıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tolgahan Sayışman kimdir? 

Tolgahan Sayışman tam adı ile Turgut Tolgahan Sayışman olan ünlü oyuncu 17 Aralık 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelid. Türk televizyon ve sinema oyuncusu ve model kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Kadıköy İntaş Lisesi ve Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2005 yılında Türkiye’yi temsilen Güney Kore’de gerçekleşen uluslararası erkek güzellik yarışması Manhunt International’da dünya birincisi seçildi. Ekoldrama ve Ayla Algan’dan uzun süre oyunculuk eğitimi aldı.

Ardından Esir Kalpler adlı dizide yer aldı. Top Model yarışmasındaki sunuculuğu ile başarılı bir performans sergileyen oyuncu, daha sonra Maçolar, Dicle, Hepsi 1 ve Acemi Cadı dizilerinde de oyuncu olarak yer aldı. 24 Ekim 2008’de başrollerini Fahriye Evcen’le paylaştığı Aşk Tutulması adlı sinema filminde oynadı. İzlenme rekorları kıran Elveda Rumeli adlı dizide Mustafa rolünü canlandırmıştır. 6 Kasım’da vizyona giren Aşk Geliyorum Demez adlı filmde Bergüzar Korel ile başrol oynadı.

Kavak Yelleri isimli gençlik dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Kendisi aynı zamanda 2010 yılının eylül ayında başlayan ve 2014 yılına kadar devam eden, FOX TV’de yayınlanmış Lale Devri adlı dizide başrolde, Çınar rolünde oynamıştır. 2014’te vizyona giren ve başrollerini Saadet Işıl Aksoy’la paylaştığı Sürgün adlı filminde rol aldı.Şu anda Show TV’de başlayan Asla vazgeçmem dizisinde Yiğit Kozan karakterini canlandırmaktadır. Yeni dizisinde başrolü Amine Gülşe ile paylaşmaktadır.

Tolgahan Sayışman ve Kıvanç Tatlıtuğ yıllar önce Bülent Ersoy tarafından nasıl seçilmemişti?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]