Müdür Ne’aptın eski reytinglerini mumla arıyor

Komedi Dükkanı’yla ekran macerasına başlayan sonrasında ‘Arkadaşım Hoş Geldin’ ve ‘Müdür Ne’aptın’ ile izleyici karşısına çıkan Tolga Çevik, eski izlenme oranlarını mumla arıyor.

Hürriyet Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu, Tolga Çevik’in hızlı düşüşüyle ilgili bir yazı kaleme aldı. Semercioğlu yazısında;  “Sanatçı egosuna yenip düşüp kendinden başka kimsenin öne çıkmasına izin vermedi…Hep ayrılık yaşadı, hep yanındakileri gönderdi, uzaklaştırdı…Sonunda istediği gibi bir başına yalnız kaldı…Yapayalnız” ifadelerine yer verdi.

Star’da yayınlanan Müdür Ne’aptın’ın son bölümü 31 Mayıs Salı gecesi yayınlanmıştı. Program Total’de 30. olurken AB kategorisinde ise 15. sırada yer almıştı.

İşte Cengiz Semercioğlu’nun yazısı;

“Yaptığın işi büyütmezsen, üzerine koymazsan, etrafına alacağın insanlarla zenginleştirmezsen sonunda küçülürsün…Bakın Tolga Çevik, Türk özel televizyonculuğunun en güzel formatlarından birini yarattı…Komedi Dükkanı’yla başladığı yolculuğunu, ‘Arkadaşım Hoş Geldin’ ve ‘Müdür Ne’aptın’ olarak devam ettirdi…Keşke değişen sadece programın adı ve kanalı olsaydı…Tolga Çevik bir büyük hata yaptı…10 yıla uzanan bu sahne gösterisinde hep yanındakileri uzaklaştırdı…

“BİR BAŞINA YALNIZ KALDI”

Sanatçı egosuna yenip düşüp kendinden başka kimsenin öne çıkmasına izin vermedi…Hep ayrılık yaşadı, hep yanındakileri gönderdi, uzaklaştırdı…Sonunda istediği gibi bir başına yalnız kaldı…Yapayalnız…Hatırlayın Komedi Dükkanı’nda yola ilk çıktığı isim bir büyük oyuncu Salih Kalyon’du…İki farklı kuşaktan oyuncuyu aynı sahnede doğaçlama yaparken izlemek büyük keyifti…Önce Salih Kalyon’u gönderdi Tolga…Sonra partner olarak Ezgi Mola’yı aldı yanına…Ezgi sivrildikçe üzerine bastı, sonunda onu da gönderdi…

“İLK BÖLÜMDEN BERİ İZLENMİYOR”

Bu arada çalıştığı Sinan Çetin’le, ondan sonra program yaptığı BKM ile yollarını aldı…Yapımcılığı da, oyunculuğu da, sahneyi de, komediyi de her şeyi kendi yapmak istedi…Ne sahneyi, ne başarıyı, ne parayı paylaştı…Tek adam olmak istedi… Sadece ‘ben’, ‘ben’ dedi…İşte sonunda da duvara tosladı…Tek tabanca takıldığı Müdür Ne’aptın, ilk bölümden beri izlenmiyor…Kanalın bu kadar düşük reytinge bunca zaman dayanması bile büyük başarı…Oysa Tolga yaptığı işi büyütse, “Gel Salih Abi” dese, “Yine beraberiz Ezgi” dese, kadrosunu zenginleştirse, her şeyi en iyi ben yaparım, ben bilirim kafasına girmese ne olurdu…Müdür Ne’aptın yine zirveye oynardı…Tolga’da o zeka, o oyunculuk, o yetenek fazlasıyla var… Olmayan tek şey, paylaşmayı bilmemesi…”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]