“Titiz Misin?”Show TV’de başlıyor

Show TV’de yeni bir yarışma programı başlıyor: Titiz Misin? Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunumu ile hafta içi hergün Show TV’de ekrana gelecek yarışma diğer yarışmalardan farklı bir içeriğe sahip.

Birbirinden titiz dört yarışmacı, temizlenmeyi bekleyen evleri silip süpürüp temizleyecek.  Haftanın sonunda sürprizler ve ödüller yarışmanın galiplerini bekleyecek.

Yarışmada temizliğin püf noktalarını en iyi ben bilen yarışmacılar diğerlerine göre daha avantajlı olacak. Lekelerle mücadelede, doğru ürünü doğru alanda kullanmak yarışmada oldukça önem taşıyor. Yarışmaya katılmak isteyenler temizlik konusunda titiz olan kişiler arasından seçiliyor.

Yarışmacılar, “Titiz Misin?” yarışmasında haftanın beş günü, dört yarışmacının verilen zorlu temizlik görevlerini tamamlayarak birinci olmak için yarışacak. Her yarışmacıya, Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın “titizlik puanı” vereceği yarışmada puanlama belli olduktan sonra haftanın birincisi belli olacak ve birinci, “beş adet tam altın” kazanacak.

Her gün bir konuda püf noktası köşesinin yapılacağı “Titiz Misin?” izleyiciyi hem eğlendirecek hem de günlük hayatın büyük bir parçası olan temizliğin nasıl doğru ve sıkılmadan yapılacağını gösterecek.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

titiz misin 23:49

Doçent Doktor Oğuz ÖZYARAL ‘ın sunuculuğunu yapacağı program Ekim de Show TV ekranlarında, kaçırmayın! Titiz Misin? sorusuna evet diyorsan, KATILIN

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]