Timur Acar’ın sunduğu yarışma “Gönder Gitsin” ne zaman başlıyor?

Fox TV ekranlarında yakında başlayacak olan sunuculuğunu ünlü oyuncu Timur Acar’ın üstlendiği yarışma programı “Gönder Gitsin” izleyici ile buluşmak için artık gün sayıyor. “Gönder Gitsin” in 24 Haziran’daki ilk konukları oyuncu Mert Fırat ve Melis Birkan olacak. Arife gününden başlayarak bayram boyunca devam edecek olan yarışmada, bayramın 1. günü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ve “Miss Model of World” birincisi ve oyuncu Sevcan Yaşar yarışacak. “Şevkat Yerimdar” dizisinin başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak ise bayramın 2. Günü “Gönder Gitsin” diyecekler.

GÖNDER GİTSİN’DE BÜYÜK ÖDÜL 150 BİN TL.

Yeni yarışma formatı “Gönder Gitsin” de soruların cevapları dört şıklı fotoğraflardan oluşuyor. Soru ile beraber konu başlığına uygun olan üç fotoğraf ve uygun olmayan bir fotoğraf yarışmacıların karşısına çıkıyor. Yarışmacılar uygun olmayan fotoğrafı bulmaya çalışıyor. Uygun olmayan fotoğrafı bulan yarışmacılar büyük ödüle giden 10 soruluk yolda ilk önemli adımı atmış oluyor. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 150.000 TL.

MELİS BİRKAN DANS EDECEK

Yarışmanın 24 Haziran’da yayınlanacak ilk bölümünün konukları Mert Fırat ve Melis Birkan, “İhtiyaç Haritası” isimli sosyal sorumlukluk projesine destek olmak için 150.000 TL’lik büyük ödüle ulaşmaya çalışacaklar. Mert Fırat’ın melodik sesi ve Melis Birkan’ın ilginç danslarına tanıklık edeceğiniz bu büyük eğlenceyi sakın kaçırmayın.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]