Time’ın kapağına taşınan Game of Thrones’a Türk modacı damgasını vurdu

Time Dergisi son sayısında kapağa “Game of Thrones”u taşıdı. Kapak fotoğrafında yer alan Lena Headey’in (Cersei Lannister) kıyafetini Türk modacı Dilara Fındıkoğlu tasarladı. Time’ın kapağına Türk modacı damgasını vurdu.

Türk modacı Dilara Fındıkoğlu, Time dergisine kapak pozu veren “Game of Thrones” oyuncularından Lena Headey’in kostümünü tasarladı dünyaca ünlü derginin kapağında tasarımıyla ses getirdi.

Londra’da yaşayan ünlü Türk modacı ve tasarımcısı Dilara Fındıkoğlu, dizide Cersei Lannister’ı canlandıran Lena Headey’in (en sağdaki) kıyafetini tasarladı. İşte o fotoğraf…


Daha önce dünyaca ünlü isimlerden Lorde, Rihanna, Lady Gaga gibi isimleri de giydirmiş olan Fındıkoğlu, son olarak Marilyn Manson’ın yeni albümünün tanıtım ürünlerini tasarlamıştı. 27 yaşındaki Türk modacı, Time’ın kapak çekiminde yer alma macerasını Sabah gazetesine şöyle anlattı:

“Kapak çekimini yapan kişi benimle kontağa geçti. Kapakta yer alacağını bilmiyordum. Ağabeyim kapağı görünce mesaj atmış: ‘Çok büyük bir şey. Bir Türk’ün Ay’a çıkması gibi’ diye. İnsan işin içindeyken yaptığının, yaşadığının çok da farkında olmuyor. Dışarıdan bir göz böyle söylediğinde daha da farklı bir şey hissediyor insan. Ayrıca tabii ki sevdiğim bir diziden karakterin benim tasarımımı giymesi ayrı bir güzel.”

İki sezon önce Londra Moda Haftası’ndaki ilk defilesi ile moda dünyasını sarsan Dilara Fındıkoğlu’nun dünyadan Ozzy Osbourne’u, Türkiye’den ise Bülent Ersoy’u giydirmek istediği belirtildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]