The Walking Dead’in 7. sezon fragmanı heyecan yarattı

The Walking Dead 7. sezonu tüm dünya ile aynı anda 24 Ekim’de Türkiye’de izlenecek. Dünyanın en çok ilgi gören ve milyonlarca izleyicisi olan dizi The Walking Dead’in 7. Sezon fragmanının yayınlanması dizinin müdavimleri arasında heyecan yarattı. The Walking Dead dizi, 24 Ekim’den itibaren Amerika yayınının hemen ardından FX ekranlarında izleyici ile buluşacak.

WALKING DEAD 7. SEZON FRAGMANI YAYINDA-İZLE

Televizyon dünyasının eğlence markası olarak görülen FOX, sevilen FX dizisi The Walking Dead’in 7. sezon tarihini açıkladı. 22 Temmuz akşamı 7. sezonun ilk fragmanı yayınlanan The Walking Dead, 24 Ekim’de tüm dünya ile aynı anda 125 farklı ülkede yayına girecek. Amerika’da 23 Ekim’de AMC kanalında yapılacak prömiyerin ardından tüm dünyadaki fanlar en geç 24 saat arayla muhteşem dizinin beklenen yeni sezon ilk bölümünü izleme şansı bulacak.

ABD DIŞINDA İZLENME REKORU KIRDI

The Walking Dead’in 6. sezonu, Amerika dışında izlenme rekorları kırarak başarı listesine bir yenisini eklemişti. Amerika yayınının hemen ardından yayın stratejisi ile dünyada bir ilke imza atan FOX ekibi, bu strateji ile The Walking Dead global yayınını da sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi dizinin 7. sezonunda yer alan 16 bölüm 2 farklı dönemde yayına girecek. İlk 8 bölüm 24 Ekim’de, geri kalan 8 bölüm ise Şubat 2017’de izleyici ile buluşacak.

2010 da gösterime başlayan dizi bazı sezonlarında düşüşler yaşamış olsa da alanındaki en başarılı dizilerden birisi olark gösteriliyor.

THE WALKING DEAD’İN KONUSU

Dünyada yaşanan bir salgın sonucu insanlar zombiye dönüşmektedirler, bu virüs kan yoluyla bulaşmaktadır ve dönüşen insanların besin kaynağı normal insan eti olduğu için hızla yayılmıştır ancak hayatta kalmayı başaran insanlar vardır. Normal hayatında bir polis memuru olan Rick Grimes (Andrew Lincoln) başrollerini üstlendiği dizide hayatta kalmak için zombiler ile savaşmaları gerekmektedir ancak tek problem yaşayan ölüler değildir, hiçbir yasanın kuralın olmadığı bu yeni dünyada hayatta kalmak yemek ve içecek bulmak için diğer kötü insanlardan kendinizi korumanız gerekmektedir.

 

7. sezon ilk fragmanı linkten izleyebilirsiniz:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]