The Walking Dead 7. sezon ne zaman başlayacak?

AMC ekranlarında yayınlanan The Walking Dead dizisi 7. sezonundan görüntüler gelmeye başladı. Sevilen dizinin yeni sezon görüntüleri şimdiden merak uyandırdı. The Walking Dead ne zaman yayınlanacak sorusu cevap buldu. Amerikan’ın ilgi uyandıran dizinin 23 Ekim AMC ekranlarında yayınlanmaya devam edeceği duyuruldu. 

The Walking Dead 7. sezonuyla izleyicileri ekran başına kitlemeye devam edecek görüntüler AMC ekranlarına geldi. Yedinci sezonda yayınlanan görüntüler şok etkisi yarattı. Yedinci sezondan paylaşılan fotoğraflar merak uyandırdı. Altıncı sezon oldukça heyecanlı bir yerde son bulan dizide Negan, sevilen karakterlerden birini öldürüldü. Bu karakterin kim olduğu belli olmadı. Herkes merakla bu sırrın açığa bıkmasını beklemeye başladı.

THE WALKİNG DEAD 7. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Amerika’da AMC ekranlarında yayınlanan dizisinin 23 Ekim’de Signs isimli bölümüyle yayınlanmaya devam edeceği duyuruldu.

twd

THE WALKİNG DEAD DİZİSİNİN KONUSU

The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Roman, dünya çapında beklenmedik bir biçimde ortaya çıkan esrarengiz bir bulaşıcı beyinsel hastalık sonucu, modern medeniyetin sonunu getiren bir zombi salgınını konu eder. Bu dünyada, zombiler, hikayenin geçtiği bölgenin yerel argosunda “aylaklar” adıyla anılmaktadır. Sadece beyinleri yokedilerek etkisiz hale getirilebilen bu aylaklar, herhangi bir canlıyı yakalayıp parçalayarak yiyen “yaşayan ölüler” olarak betimlenmiştir.

ss

Aylaklar, ayrıca, sağlıklı insanları ısırarak veya tahrip ederek içlerindeki zombi virüsünü bulaştırma yoluyla kendileri gibi birer zombiye dönüştürebilmektedir. Hikaye, çoğunlukla ana karakter Rick Grimes’ın grubunun, aylak sürüsünden uzak ve güvenli bir yer aradıkları Atlanta metropol bölgesi ile Amerika’nın Georgia eyaleti çevresindeki kuzey kırsal bölgede geçmektedir. Konu, yaşam mücadelesi verenler bu grubun zombi sürüsüne karşılık hayatları ile kendi insanlıklarını dengelemeye çalışmaları, gruptaki üyelerin öldürülmeleri ile başa çıkmaları, tanıştıkları ve çoğu tehlikeli ya da yırtıcı olan başka insanlarla uğraşmaları gibi ikilemleri ele almaktadır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]