Dizi TV

The Walking Dead 7. sezon 10. bölüm

The Walking Dead 7. sezon 10. bölüm yayınlanacak mı, yayınlanmayacak mı. Tutkunlarının heyecanla takip ettiği The Walking Dead’in 7. sezon 10. bölümünde neler yaşanacak? The Walking Dead Gleen ölüm sahnesi de haberimizde.. The Walking Dead 7. sezon spoilerları da Medyabey farkıyla sizlerle.. Darly ölecek mi? Dixon kardeşlere neler olacak?

Yine hayranlarını ekran başına kilitleyen The Walking Dead’de 7. sezonda aylakların aman vermediği Rick ve arkadaşlarına Negan’ın da musallat olmasının ardından dizideki heyecan katlanarak devam ediyor.

FX’de izlenen The Walking Dead 7. sezon 10. bölümüyle hayranlarının karşısına geliyor. Bu sezonun ilk bölümünde Glenn’in ölümüyle birçok soru işaretini de beraberinde getiren sevilen dizinin yayınlanan 9. bölümü Türkiye’de de Turkcеll TV + еkranlarında Türkçe dublаj olarak yayınlanacak.

The Walking Dead 7. sezon 9. bölümünde neler yaşanmıştı?

Rick bir anda uyanıyor ve kendini bilmediği bir arabanın içinde buluyor. Michonne köyden çıkıyor ve zombilerin arasında bir yolculuğa başlıyor. Paul ve Rick’in oğlunun gizemli seyahati sürüyor. Negan’ın Rick ve köyündekilere zarar verecek mi?

https://www.youtube.com/watch?v=LvXHWwDZrBc

The Walking Dead Gleen ölüm sahnesi… 

https://www.youtube.com/watch?v=pBJ3guaPjbA

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı